Paylaş

Facebook istekler nerede bulamıyorum. Facebook gelen istekler alanında güncelleme olmasından dolayı bu alanın nereye gittiğini yazımızda paylaşacağız.

Arkadaşlık sistemi üzerine kurulan Facebook uygulamasında gelen isteklerin olduğu belli alan bulunmaktadır. Bu alana giriş yaparak arkadaşlık isteklerinizi onaylayıp geri çevirebiliyorsunuz. Fakat facebook kendi içerisindeki verilerin değişikliğine gittiğinden dolayı bu alana yer kalmadı diyebiliriz. Facebook ana sayfasına gelen yenilikler istekler alanının da kaybolmasına neden olmuştur. Aslında bu alan telefonlarda kaybolmamıştır. Sadece yer değişikliği sağlanmıştır. Fakat değişiklik sonrasında istekler alanının nereye kaybolduğunu ve hangi alandan gelebileceğinizi detaylı şekilde anlatacağız. Başkaları tarafından sizlere gönderilen istekleri bu sayede görerek onaylamasını sağlayabilirsiniz. Facebook kendini sürekli geliştirmeye devam ederken hesaplara gelen yenilikler böyle durumlarda kullanıcıların canını anlık sıkabilmektedir. Lakin bu değişiklikler sonrasında sizin adınıza ilgili araştırmaları hızlı şekilde yaptığımızı da bilmenizi isteriz. Şimdi istekler bölmesine nereden geleceğimize birlikte bakalım.

Facebook istekler nerede bulamıyorum

Facebook arkadaşlık istekleri nereye gitti, facebook isteklerimi bulamıyorum, facebook isteklerim kayboldu, facebook istekler benim hesabımda gözükmemeye başladı, facebook istekleri görmek için ne yapmam gerekiyor. Facebook üzerinde bize gönderilen istekler bizim için oldukça önemlidir. Çünkü bu sayede sosyalleşmemiz daha hızlı hale gelmektedir. Nitekim Facebook uygulamasında bize arkadaşlık isteği gönderen kişiler günlük hayatta tanıdığımız kişilerde olabilmektedir. Yani bu kişiler de istek gönderdikten sonra neden kabul etmediğine dair yarın sizden hesap sorabiliyor.

Facebook istekler nereye gitti

Facebook gibi diğer tüm uygulamalarda kendi içerisinde kendini sürekli yenilmektedir. Ki zaten gelişen teknolojide bunun böyle olmaması düşünülemezdi. Facebook hesabında istekler kısmının hangi alana getirildiğini ise tek tek anlatımını yapacağız.

Facebook istekler nerede bulamıyorum, facebook istekler kayboldu, facebook istekler gitti, facebook istekler yok, facebook istekler gözükmüyor, facebook istekleri bulma
  • Telefonunuzdan uygulamaya giriş gerçekleştirdikten sonra sayfanın hemen alt satırında bulunan Bildirim sekmesine tıklıyoruz.
  • Artık bildirimler alanında sadece bildirimleriniz değil Tanıyor olabileceğin kişiler ile birlikte altında bulunan Tümünü gör bölmesine tıklayarak işlemlerinizi bitirebilirsiniz.
  • Belirttiğimiz alana girişimizi gerçekleştirdiğimizde ise artık gelen arkadaşlık isteklerinizi bu alanda görebilirsiniz.
  • Onaylamak istediklerinizi de onaylamasını sağlayıp işlemlerinizin tamamını bitirmiş olacaksınız.
Facebook istekler nerede bulamıyorum, facebook istekler kayboldu, facebook istekler gitti, facebook istekler yok, facebook istekler gözükmüyor, facebook istekleri bulma

Facebook istekler nerede bulamıyorum diyenler için yukarıdaki işlemler sonrasında herhangi bir sorun kalmayacaktır. Sormak istediğiniz aklınıza takılan yerleri bize yorumdan belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here