Paylaş

Facebook ilişki durumu yılını belirleme. Facebook profil alanındaki ilişki kısmını değiştirmeyi geçmiş tarihe almak sizin elinizde olduğundan nasıl yapılacağına bakacağız.

Flört içerisinde olduğumuz ya da nişan yaptığımız kişiyle ilgili durumun facebook alanına girişinin yapılmasını kendiniz sağlıyorsunuz. İlişki durumunu değiştirerek bu tarihte ya da şu tarihte diye ilişkiye başladığınızı bildirebilirsiniz. Arkadaşlarınızın bu evrenin hangi tarihte başladığını bilmesini istiyorsanız yine aynı şekilde ilişki durumu yılını kendinize bağlı olarak ayarlayabilirsiniz. Facebook üzerinde haber kaynağı alanına geldiğinizde sürekli birilerinin bir diğer kişiyle nişanlandığını, ilişkisinin olduğunu veya da ilişki olmayan kişilerinde ne zamandan beri ilişkisi olmadığını görebilirsiniz. Yıl değişikliğinin tam tarihi göstermesini istiyorsanız da buda yine sizin elinizde olan bir işlemdir. Bu aşamada yapmanız gerekenlerin neler olduğunu kontrol edip yılı da belirleyerek işlemlerimizi bitireceğiz.

Facebook ilişki durumu yılını belirleme

Facebook ilişki yılını değiştirme, facebook ilişki yılı nereden değişir, facebook ilişki yılını değiştirmek istiyorum, facebook ilişki durum yılını nasıl değiştirebilirim, facebook ilişki durumu görünürlük ayarları, facebook ilişki durumu görünürlük ayarlarını bulamıyorum. Facebook üzerinde başkalarının bildiği bir ilişkiniz varken facebook’a bu durumu yeni koyuyorsanız ilişkiye başladığınız tarihin yılını değiştirerek gösterimini yapabilirsiniz.

Facebook ilişki yılı nasıl değiştirilir

İlişki durumuna yönelik ayarların tamamını sağlayabilmeniz için ise ilk olarak hesabımıza erişim yapıyoruz. Beraberinde profil alanına gelerek ilişki durumu alanındaki kalp ikonuna tıklıyoruz. İlişki durumunun değiştirilmesini alt kısımdan yaptığınızda hemen yayınlamaya geçmeyin.

Facebook ilişki durumu yılını belirleme, facebook ilişki yılı değiştirme, facebook ilişki yılını ayarlama, facebook ilişki yılı nereden değişir, facebook ilişki durumu görünürlüğü, facebook ilişki durumu yılını değişmiyor
  • Şu tarihten beri: olan kısma tıklamanız halinde karşınıza yıllar gelecektir.
  • Hangi yıl itibariyle ilişkiniz başladıysa bu yılı tercih edebilirsiniz.
  • Yine aynı şekilde sol tarafta dünya işaretine tıklayarak paylaşacağınız ilişki durumun kimler tarafından görüleceğini ayarlayabilirsiniz.
  • Gerçekleştirilen ayarlar ilişki durumu alanındaki tüm işlemlerinizi tamamlamaya yardımcı olacak ayarlardır.
TAVSİYE YAZI: Facebook durduruldu yazıyor çıkış yapıyor

Facebook üzerinde yaptığınız gezintiler sırasında karşılaştığınız, sormak istediğiniz ya da ekstra istediğiniz bilgiler varsa bunu bize yorum alanından iletebilirsiniz. Facebook’ta var olan tüm bu özellikler uygulamayı vazgeçilmez bir hale getirirken aynı zamanda kitleyi de her geçen gün arttırmaktadır. İstenilen bilgilerin görünmesi istenmeyen bilgilerin tamamen sizde saklı kalması da yine aynı şekilde sizlerin elindedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here