Paylaş

Facebook ile giriş yapılan uygulamaları görme. Telefona yüklediğiniz uygulamaların hangisine Facebook ile giriş yaptığınızı yazımızda anlatacağız.

İndirdiğimiz uygulamaya üyeliğimizi telefon ya da mail üzerinden yapmaktayız. Fakat çoğu uygulamaya Facebook ile bağlan diyerek bağlantı kurulabilmektedir. Facebook ile giriş yapılan uygulamaları bulmak istiyorsanız eğer doğru yerdesiniz.

Facebook dünyanın en çok kullanıcısına sahip olan sosyal medya uygulamaları arasında yer almaktadır. Böyle bir kullanıcıya sahip ağdan yararlanan uygulamalarda haliyle çok olmaktadır. Alışveriş siteleri ya da diğer sosyal medya uygulamaları Facebook ağını kullanmaktadır.

Telefonunuza indirmiş olduğunuz uygulamalara üyelik işlemlerini sağlarken mail ya da telefon numarasını girmek istemeyebilirsiniz. Bunu uygulamaların kendileri de bildiğinden dolayı farklı bir seçenek sunmaktadır. O da Facebook ile giriş yapmanızdır.

Facebook ile giriş yapılan uygulamaları görme

Bir çok sosyal medya uygulaması bile Facebook ile bağlanmanızı sizlere sunmaktadır. İndirip beğenmediğiniz uygulamaları hemen telefonunuzdan kaldırıyorsunuz. Facebook hesabını kullanarak giriş yapılanları nasıl bulacağınıza beraber bakacağız. Hazırsanız eğer başlayalım.

Facebook giriş yapılan uygulamaları bulma

Telefonunuza indirip daha sonrasında sildiğiniz uygulamanın adını hatırlamayabilirsiniz. Uygulamayı görebilmeniz için yapmanız gerekenlerin neler olduğunu sizler için sıralayacağız.

facebook ile giriş yapılanlar
  • Telefonunuzdan Facebook uygulamasına giriş yapın.
  • Ardından sağ alt tarafta bulunan üst üste çizgili bölüme tıklayın.
  • Gelen ekran içerisinde Ayarlar kısmına dokunun.
  • Uygulama ve internet siteleri yazısını göreceksiniz ona tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekranda Facebook ile giriş yapılanlar yazısına dokunun.
  • Açılan ekranın alt kısmında hangi uygulamalara Facebook ile giriş yapmışsınız bunların tamamını görebilirsiniz.
  • Uygulamalara eklenme tarihlerinizi de yine bu alandan görebilirsiniz.
  • Kaldırmak istedikleriniz varsa yanındaki kutucuğu işaretleyip kaldır kısmına tıklayın.
  • Yaptığınız işlemler sonrasında artık bağlandığınız uygulamadan çıkışlarınızı da yapmış oluyorsunuz.
  • Eğer giriş yapılanlar alanında hiçbir bilgi görünmüyorsa bu durumda uygulamayı güncellemeye gidebilirsiniz.
facebook ile bağlandığım uygulamalar

Facebook uygulamasını kullanarak giriş yaptığınız uygulamaların tamamını yukarıdaki adımlarla görebilirsiniz. Giriş yapılanlar arasında istediğiniz uygulama yok ise bu durumda o uygulamaya mail ya da telefon numarası üzerinden bağlantı kurmuş olabilirsiniz. Sormak istedikleriniz olursa bunları bize yorumdan iletebilirsiniz.

Facebook ile giriş yapılan uygulamaları görme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here