Paylaş

Facebook içeriğe şu anda ulaşılamıyor. Facebook’ta gelen bir bildirimin üzerine tıkladığınızda üzgünüz içeriğe ulaşılamıyor hatası alıyorsanız çözüm yazımızda.

Facebook hesabınızın içerisinden bildirimleri kapalı hale getirmediyseniz siz hesapta olmadan da size bildirim gelmeye devam eder. Canlı yayın bildirimleri, fotoğraf ekleme bildirimleri, arkadaşlık isteği bildirisi bu ve benzeri bir çok bildirimi almanız mümkündür. Bildirimler geldiğinde üzerine tıklamanız halinde uygulama sizi direk olarak o içeriğin olduğu alana göndermektedir.

Facebook içeriğe şu anda ulaşılamıyor

Bazen de bu alana girmeye çalıştığınız da Üzgünüz, bu içeriğe şu anda ulaşılamıyor uyarısıyla karşılaşabilirsiniz. Bu hatayı almayan kullanıcı kitlesi oldukça azdır. Alanlar hatanın ne ile alakalı olduğunu hemen araştırması içerisine gitmektedir.

Aslında alınan uyarı bir hata mesajı değil sadece ön bilgilendirmedir. Eğer böyle bir hatayı daha öncesinde hiç almadıysanız ister istemez nedenini öğrenmek isteyeceksinizdir. Arkadaşınız paylaşım yapmış olduğu bir şeyi geri kaldırması durumunda siz içeriğe girmek istediğinizde böyle bir hata ile karşılaşabilirsiniz. Hatanın altında yatan nedenlerden birisi de internet bağlantısının kesilmesiyle alakalıdır. Tüm nedenleri tek tek inceleyip sorunu gidereceğiz.

Facebook içeriğe şu anda ulaşılamıyor, facebook üzgünüz içeriğe ulaşılamıyor, facebook üzgünüz bu içeriğe şu anda ulaşılamıyor, facebook içeriğe erişilemiyor, facebook şu anda içerik açılmıyor, facebook şu anda içerik gelmiyor

Facebook üzgünüz içeriğe ulaşılamıyor hatası geliyor, facebook hesabımda gelen bildirime tıkladığımda sayfa açılmıyor, facebook bakmak istediğim içeriğe ulaşılamıyor hatası alıyorum, facebook içeriğe ulaşılamıyor sorununu nereden gidebilirim. Alınan bu hatanın giderilebilmesi için yapılması gereken işlem aşamaları bellidir. Uyarının hemen altında kısa bir bilgilendirme zaten yer almaktadır.

  • Tıkladığın bağlantı zaman aşımına uğramış olabilir.
  • Ya da sen hariç başka bir hedef kitle görüyor olabilir bilgilendirmesi verilmektedir.

Facebook üzgünüz içeriğe ulaşılamıyor

Facebook’ta bunu öğrenmenin en kolay yöntemi ise bildirimin geldiği kişiye bu durumu belirtmektir. Size bildirim ne ile alakalı geldiyse bunu arkadaşınıza sorarak öğrenebilirsiniz.

Kendisine yaptığı paylaşımın hala daha ana sayfa akışında tutup tutmadığını sorabilirsiniz. Eminim ki bu soruya alacağınız yanıt hayır olacaktır. Bağlantının zaman aşımına uğradığını belirtmesindeki neden kişinin o bağlantıyı silmesiyle ilgili bir uyarıdır.

TAVSİYE YAZI: Facebook mesaj gönderilemedi ünlem çıkıyor

Tam kaldırdığı anda siz bildirime tıkladıysanız ya da tamamen kalktıktan sonra bildirime girmeniz halinde bu uyarıyı her zaman alırsınız. Kısacası gelen bilgilendirmenin sizinle alakalı olmadığını söylemek isteriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here