Paylaş

Facebook hikayeyi öne çıkarma yapamıyorum. Paylaşılan hikayenin ön planda tutulabilmesi için nelerin gerekli olduğunu inceleyelim.

Snapchat uygulaması ile birlikte hikaye özelliğini tanıdık. Sonrasında whatsapp, instagram ve facebook alanlarına eklenerek daha kullanılır hale getirildi. Özellikle instagram kullanıcıları bu özelliği aktif olacak şekilde kullanımını gerçekleştirmektedir. Facebook kendini geliştirdiğinden ötürü geçmişten günümüze kadar popülerliğini kaybetmemektedir. Haliyle çıkan özellikleri facebook üzerinde de bulabilirsiniz. Hikaye alanında artık paylaşımların facebook’ta da fazlaca yapıldığını gözlemlemek mümkündür. Özellikle yine instagram uygulamasında öne çıkan hikayeleri görebilmek mümkündür. Facebook ve instagram bağlantılı olmasından ötürü hikayeyi öne çıkarma özelliğinin Facebook hesaplarında olmaması düşünülmezdi. Hesabınızda öne çıkan bir hikaye ekleyebilmek için sağlanacak ayarları kontrol ettik. Birlikte işlemleri yaparak sorunu ortadan kaldıracağız.

Facebook hikayeyi öne çıkarma yapamıyorum

Facebook durumu öne çıkarma, facebook öne çıkarma yapma, facebook hikayemi öne çıkarmak istiyorum, facebook hikaye nasıl öne çıkarılır, facebook hikayeyi öne çıkarma nereden yapılır, facebook öne çıkaramıyorum, facebook öne çıkarma olmuyor. Hikayeyi öne çıkarma işlemleri için uygulama içerisinde hangi ayarları sağlayacağımıza birlikte bakalım. Sonrasında eğer yaptığımız işlemlerde olmazsa duruma göre bir yol izleyerek olmayanı çözüme kavuşturacağız.

Facebook öner çıkarma olmuyor

Öncelikle öne çıkarılacak görsel için daha öncesinde belirlediğiniz bir resim olmalıdır. Ya da hikaye de öncesinde paylaştığınız ve beğendiğiniz bir görseli seçmelisiniz. Bunu seçtikten sonra facebook hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Facebook hikayeyi öne çıkarma yapamıyorum, facebook öne çıkaramıyorum, facebook öne çıkmıyor, facebook hikaye öne çıkarma, facebook hikaye öne nasıl çıkarılır, facebook hikayeyi öne çıkartamıyorum

  • Hesaba giriş yaptıktan sonra ise profil alanına geliyoruz.
  • Profilde hikayeyi öne çıkarma adı altında bir seçenek göreceksiniz.
  • Eğer hikaye arşiviniz kapalı ise hikaye arşivi açmanız istenecektir.
  • Öncesinde paylaştığınız bir hikaye olmaz o yüzden galeriden bir resim çekmeniz gerekiyor.
  • Bunu ayarladıktan sonra da artık resmi ekleyip ileri demeniz halinde öne çıkarılacaktır.
  • Sorun yaşarsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • İnternet bağlantılarını kontrol ederek ağ da bir sorun olup olmadığını test ederek yeniden deneyebilirsiniz.

Öne çıkarılan hikayeler profil alanında sizinle arkadaş olan kişiler tarafından gözükecektir. Tabi yine bunu siz kendinize göre değişikliğini sağlatabilirsiniz. Facebook hikayeyi öne çıkarma yapamıyorum sorununa yönelik ayarları paylaştık. İsterseniz Messenger çalışmıyor sorun bildirme kontrol edebilirsiniz.

Facebook hikayeyi öne çıkarma yapamıyorum, facebook öne çıkaramıyorum, facebook öne çıkmıyor, facebook hikaye öne çıkarma, facebook hikaye öne nasıl çıkarılır, facebook hikayeyi öne çıkartamıyorumFacebook hikayeyi öne çıkarma yapamıyorum, facebook öne çıkaramıyorum, facebook öne çıkmıyor, facebook hikaye öne çıkarma, facebook hikaye öne nasıl çıkarılır, facebook hikayeyi öne çıkartamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here