Facebook hikayeyi öne çıkarma bende yok. Var olan hikayenizin birini öne çıkarmak istediğiniz de bu alan çıkmıyorsa sağlanacak ayarlar haberimizde.

Facebook dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından birisidir. Yeni çıkan uygulamalarda var olan özelliklerin tamamını içinde barındırdığından ötürü de genel anlamda çok tercih etmektedir. Ki zaten böyle olmasa zaman içerisinde popülerliğini kaybedebilirdi. Özellikle instagram hesaplarında sevilen öne çıkarma olayı artık Facebook hesabında da yer almaktadır. Hikaye paylaşımları ilk geldiğinde çok fazla kullanılmasa da sonrasında kullanılmaya başlandı. Böyle olunca da profil alanına hikayeyi öne çıkarma bölümü gelmiştir. Hikayelerde öne çıkanların hemen sağında bulunan yeni ekle alanına tıklayıp ekleme işlemlerini bitirebilirsiniz. Hikaye arşivi kapalı olduğunda daha öncesindeki görseller arşivde tutulmaz o yüzden öne çıkan resmi siz galerinden seçmek durumunda kalırsınız. Eğer hikaye arşivi açıksa da bu alanda bulunan görsellerden hangisini beğeniyorsanız onun ekleme işlemlerini sağlayabilirsiniz. Tabi bu işlemleri yapabilmek için hesabınız da ‘’Hikayeler de öne çıkanlar’’ kısmı görmeniz gerekiyor. Bazı hesaplarda bu alan çıkmadığı için nelerin gerekli olduğunu inceleyeceğiz.

Facebook hikayeyi öne çıkarma bende yok

Facebook öne çıkarma çıkmıyor, facebook öne çıkarma yok, facebook hikayeyi öne çıkarma nerede, facebook hikayeyi önem çıkarmayı bulamıyorum, facebook hikayeyi önem çıkarma benim hesabımda yok ne yapmam gerekiyor. Facebook hesabında hikaye paylaşımlarının yavaş yavaş artış gösterdiğini görebilirsiniz. Çünkü artık durum özelliğine daha fazla bakılmaktadır. Temel etkeni ise buradaki paylaşımlar daha öznel olduğudur. Süreklilik arz ettiği için hikayeleri öne çıkarma ananı da bu kısma gelmiştir.

Facebook öne çıkarma nerede

Tüm sosyal medya hesaplarında gelen özellikler anında hesaplara eklenmemektedir. Ya da bazı güncellemeler cihazınız kaynaklı gecikmeli gelebiliyor. Ama siz bir özelliği fazla kullanıp kısıtlama aldıysanız bu durumda bir diğer alanda da kısıtlama ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Facebook hikayeyi öne çıkarma bende yok, facebook öne çıkarma bende yok, facebook hikayeyi öne çıkarma nerede, facebook hikayeyi öne çıkarmayı bulamıyorum, facebook hikayeyi öne çıkma yok, facebook öne çıkarma görünmüyor

Facebook alanında paylaştığınız bir hikayenin profilde görünmesi için hikayaler de öne çıkanlar kısmına girmeniz gerekiyor. Siz de böyle bir ekran yoksa uygulamaya giriş şifrenizi biliyorsanız eğer telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.

Telefonunuza güncelleme gelip gelmediği kontrol ederek sorunu eğer gelen bir güncelleme varsa bu güncellemeyi doğrudan devreye alabilirsiniz. Yapılan ayarlarla birlikte sorun hala daha devam ederse sağ üst alanda bulunan ok işaretine tıklayıp bir şey çalışmıyor alanına girip durumu yetkililere iletmelisiniz.

Farklı bir telefondan giriş yaptığınız da orada da bu alan yok ise hesabınız da oluşan sıkıntıyı bu şekilde giderebilirsiniz.

Dilerseniz sizin için hazırladığımız Facebook hikayeyi öne çıkarma yapamıyorum yazımızdan da öne çıkarma aşamalarını inceleyebilirsiniz.

Facebook hikayeyi öne çıkarma bende yok, facebook öne çıkarma bende yok, facebook hikayeyi öne çıkarma nerede, facebook hikayeyi öne çıkarmayı bulamıyorum, facebook hikayeyi öne çıkma yok, facebook öne çıkarma görünmüyorFacebook hikayeyi öne çıkarma bende yok, facebook öne çıkarma bende yok, facebook hikayeyi öne çıkarma nerede, facebook hikayeyi öne çıkarmayı bulamıyorum, facebook hikayeyi öne çıkma yok, facebook öne çıkarma görünmüyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz