Paylaş

Facebook hikayeye yüz filtresi ekleme. Facebook hesabında hikayenize yüz filtresi koymak istiyorsanız hesap içerisinde nasıl yapılacağını anlatacağız.

Facebook durum alanı diğer uygulamalara nazaran daha az kullanılmaktaydı. Fakat facebook uygulamasında da hikaye alanına yenilikler getirildiğinden dolayı bu alanda fazlaca kullanılmaktadır. Derece, saat, tarih, gülen suratlar gibi bir çok efekti hikayelerinize ekleyerek hikaye alanını renklendirebiliyorsunuz. Ama bunların içerisinde en göze çarpan ve en eğlenceli olanı ise hiç şüphesiz yüz filtreleridir. Kendinize özgü beğendiğiniz bir yüz filtresiyle ister fotoğraf çekebilir isterseniz de video çekerek yayınlamasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle gören arkadaşlarınızı hem güldürmüş olacaksınız hem de kişilerin sizlere mesaj yollamasını sağlayacaksınız. Eleştiri yapanda olmaktadır tebrik edende ama komik bir filtre kullandıysanız eğer bu durumda genellikle gülen kişileri olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi asıl konumuza dönecek olursa yüz filtresinin hesaplara eklenebilmesi için hangi alandan işlem sağlanacağına beraber kontrol edeceğiz.

Facebook hikayeye yüz filtresi ekleme

Facebook hikayeme nasıl yüz filtresi eklerim, facebook yüz filtresi ekleme, facebook hikayeye yüz filtresi koyma, facebook hikayeme yüz filtresi koymak için nereye girmem gerekiyor, facebook hikayeme yüz filtresi koyma. Facebook hesabınızda hikaye alanın yüz filtresinin dahil edilebilmesi için gerekli bağlantıları anlatacağız. Yazımızdaki aşamaları takip etmeniz halinde sorunsuz bir şekilde ayarlarınızı işleme koyabilirsiniz.

Facebook hikayeme yüz filtresi koyma

Facebook yüz filtresinin eklenebilmesi için hikaye alanımıza girişimizi gerçekleştiriyoruz. Hikaye bölümüne geldikten sonra hikayeyi ilk olarak çekmiyorsunuz. Hikaye çekimine başlamadan önce burada kameranın hemen sağında güler suratlı yuvarlak bir alan göreceksiniz.

Facebook hikayeye yüz filtresi ekleme, facebok hikayeme yüz filtresi koyma, facebook hikayeme yüz filtresi nasıl eklenir, facebook yüz filtresi nasıl koyulu, facebook yüz filtresi nasıl ekleniyor, facebook hikayeye yüz filtresi eklenmiyor

Oraya tıkladığınız da ise yüz filtreleri yavaş yavaş karşınıza gelecektir. Telefonu karşıdaki yüze ya da eğer kendinizi çekeceksiniz sizin yüzüne tutmanız durumunda filtre devreye girmiş olacaktır. Ayarlar yapıldıktan sonra hikayenin paylaşımını sağlayabilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Facebook arkadaşlarım sürekli azalıyor

Bazı hesaplarda yüz filtresini çekildikten sonra paylaş denildiğinde hata vermektedir. Bu hatanın giderilebilmesi için arka planda çalışan uygulamaları kapatarak facebook’a yeniden giriş deneyelim. Son olarak yine paylaşım yapmazsa facebook’u güncellemeye gidebilirsiniz. Güncelledikten sonra paylaşımı devreye koyabilirsiniz. Sormak istediğiniz bir yer varsa bunu bize yorumda iletmeniz yeterlidir.

Facebook hikayeye yüz filtresi ekleme, facebok hikayeme yüz filtresi koyma, facebook hikayeme yüz filtresi nasıl eklenir, facebook yüz filtresi nasıl koyulu, facebook yüz filtresi nasıl ekleniyor, facebook hikayeye yüz filtresi eklenmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here