Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Facebook hikayeye soru ekleyemiyorum koyamıyorum probleminiz için hangi adımları takip etmeniz gerektiğine bakacağız.

Sosyal medya platformları arasında en çok kullanıcıya sahip platform tartışmasız Facebook’tur. Facebook’un geçmişten günümüze kadar popülerliğini hiç yitirmemesinin nedeni tamamen kendini yenilmesinden kaynaklıdır. Hikaye alanına getirilen soru sorma özelliğini kullanmak isteyen kullanıcılar hata ile karşılaştıklarını dile getirmektedir. Facebook hikayeye soru ekleyemiyorum koyamıyorum diyen biriyseniz eğer ayarlar sonrasında probleminizi giderebileceksiniz.

  • Yeniliğin gelmediği gördüğünüz anda hemen psikolojinizi bozup hesabınızı silmenize gerek bulunmamaktadır.
  • Gerçekleştireceğimiz ayarlar sonucunda problemsiz şekilde kullanımlarınızı yapabilirsiniz.

Facebook hikayeye soru ekleyemiyorum koyamıyorum

Facebook hikayeye soru

Facebook hikayeye soru ekleme işlem aşamalarının sağlanabilmesi için ilk olarak hesabınızın içerisine giriş gerçekleştirin. Hesabınıza girdikten sonra hikaye alanına gelin. Hikaye kısmına geldiğinizde de ise bu alanda paylaşacağınız görseli video ya da resim olarak ekleyin.

  • Paylaşımı yapmadan önce hemen sağ üst tarafta bulunan ‘’Çıkartmalar’’ alanına dokunun.
  • Karşınıza gelen ekranda ‘’Soru’’ diye bir seçeneğin olduğunu görmelisiniz.
  • Soru işaretine dokunmanız ile birlikte alt tarafa sorunuzun ne olduğunu ekleyin.
  • Bunu yaptıktan sonra artık hikayenizde bir soru paylaşmış olacaksınız.
  • Yalnız bir çok kullanıcı soru özelliğini hikaye kısmına dahil etmesine rağmen dahil olmadıklarını bildirmektedir.
  • Buna neden olan etkenleri birlikte kontrol ederek sorunun giderilmesine yönelik ayarlardan bahsedeceğiz.

Facebook hikayeye soru koyamıyorum

Facebook hikayeye soru ekleyemiyorum koyamıyorum

Facebook hikayeye soru koyamıyorum diye surat asıp üzülmenizi gerektirecek bir durum bulunmamaktadır. Sorunuzu ekledikten sonra hikaye kısmında görünmüyorsa ayarlarınızda eksiklik yapmış olabilirsiniz. İnternet bağlantınızdaki zayıflık ya da kesintiden dolayı eklemiş olduğunuz özellik görünmüyordur.

Dolayısıyla gerekli bağlantı kontrol ederek tekrar aynı işlemleri devreye alın. Olmaz ise Facebook hesabınızın giriş bilgilerine sahipseniz şayet hesabınızı kaldırıp yeniden yükleyerek ayarları tekrar yapabilirsiniz.

Tekrar test etmeniz sonrasında da yine aynı problem devam ediyor ve siz soru özelliğinizi hesaba ekleyemiyorsanız problem var demektir. Tüm bunların önüne geçilebilmesi için Yardım destek alanına girip oradan da Sorun bildir kısmına girerek problemi ilgili yetkililere bildirmeniz gereklidir. Yetkililer eklemek istediğiniz soru özelliğinin neden eklenmediğini inceleyip size geri dönüş sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here