Paylaş

Facebook hikayeye saat nasıl ekleyebilirim. Yaptığınız hikaye paylaşımına saat ekleyebilmek için yapacağınız kontrolleri birlikte inceleyeceğiz.

Hikaye paylaşımları normal paylaşımların haricinde anlık çekilen görüntüler olmaktadır. Gezinti yaptığımız sırada ya da gittiğimiz bir mekanda hoşumuza giden anı anında karelemekteyiz. Bunu hikaye kısmında yaptığınız da ise anlık paylaşımı herkes görüntüleyebilmektedir. Paylaşımlarınız herkes tarafından görünmekte olduğundan dolayı nerede olduğunuzu arkadaşlarınız kestirebilmektedir. Facebook’ta bulunan arkadaşlarınızın durumlarını kontrol ettiğiniz de ise hikaye kısmına paylaştığı resimlerde saat işaretini görebilmeniz mümkündür. Gördüğünüz bu saat işaretinin kendinizde eklemek istediğinize eminim. Ama Facebook’ta yeniyseniz nereden ekleneceği konusunda bilgilere sahip olamayabilirsiniz. Hikayeye saat sembolünün eklenebilmesi için izlenecek çözüm yollarını belirtilen şekilde sağlayabilirsiniz.

Facebook hikayeye saat nasıl ekleyebilirim

Facebook hikayeye saat eklemek istiyorum, facebook hikayeye saat nereden ekleyebilirim, facebook duruma saat nasıl ekleniyor, facebook hikayeye saat eklemenin bir yolu var mı, facebook hikayeye saat ikonu nereden eklenir.  Facebook uygulamasında durum özelliğinin kullanımı her geçen gün daha da artış göstermektedir. Gösterilen ilgi sonrasında hikaye alanına getirilen yeniliklerin de olduğunu söylemekte fayda bulunmaktadır.

Facebook hikayeye saat koyma

Hikaye kısmına saatin eklenebilmesi için öncelikle hesabınıza giriş yaparak hikaye alanına giriş gerçekleştiriyoruz. Hikaye kısmına geldiğiniz de ilgili resmi ya da videonuzu bu alana eklemesini gerçekleştiriyoruz.

Facebook hikayeye saat nasıl ekleyebilirim, facebook hikayeye saat koyma, facebook hikayeye saat eklenmiyor, facebook duruma saat koyulmuyor, facebook duruma saat nasıl koyulur, facebook duruma saat nasıl eklenir

  • Paylaşacağınız görseli ekledikten ya da çektikten sonra üst bölümde bulunan dik dörtgen şeklindeki alana tıklıyoruz.
  • Bu alana tıkladığınız da ise karşınıza bir çok seçenek sunulacaktır. Sunulan seçenekler içerisinde ‘’Saat’’ gösterecektir.
  • Saati seçerek isterseniz de değişimini yapabilirsiniz. Buradan eklemesini yaptıktan sonra hikayeyi paylaşıma sunabilirsiniz.
  • İşlemler tamamlandıktan sonra sorun yaşarsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek telefondaki internet bağlantınızı kontrol etmeniz de fayda bulunmaktadır.

Facebook hikayeye saat nasıl ekleyebilirim problemi için işlemleri tamamladık. Onun haricinde dilerseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Cep Telefonunda Bildirim Açma Kapatma yazımızı da gözden geçirebilirsiniz. Karşılaştığınız hatalarla ilgili olarak farklı sorunlar meydana gelmesi halinde durumu bizlerle yorumda paylaşabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunun cevabını yada o problem ile ilgili daha öncesinde bir yazımız varsa bunu sizinle yorum alanında paylaşıyor olacağız.

Facebook hikayeye saat nasıl ekleyebilirim, facebook hikayeye saat koyma, facebook hikayeye saat eklenmiyor, facebook duruma saat koyulmuyor, facebook duruma saat nasıl koyulur, facebook duruma saat nasıl eklenirFacebook hikayeye saat nasıl ekleyebilirim, facebook hikayeye saat koyma, facebook hikayeye saat eklenmiyor, facebook duruma saat koyulmuyor, facebook duruma saat nasıl koyulur, facebook duruma saat nasıl eklenir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here