Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Facebook hikayeye müzik ekledim ses gelmiyor sorununu nasıl giderileceği ayrıntılı şekilde sunacağız.

Facebook ve instagram uygulamalarının hikaye alanına getirilen müzik ekleme özelliği şuanda herkes tarafından sevilerek kullanılmaya başlanmış durumdadır. Lakin bazı kullanıcılar özellikle ilgili sorunlar yaşamaya başladıklarını dile getirmektedir.  Facebook hikayeye müzik ekledim ses gelmiyor ise buna neden olan etkenleri birlikte inceleyip sorununuzu gidereceğiz.

  • Bazı özelliklerin gelmesi sonrasında çoğu kullanıcılar o özelliğin kullanımında sorunla karşılaşabilmektedir.
  • Sizde Facebook’un hikaye alanına getirdiği müzik özelliği ile ilgili sorun yaşıyorsanız bunun düzeltilmesi için yapılması gereken işlemleri paylaşacağız.

Facebook hikayeye müzik ekledim ses gelmiyor

facebook müzikten ses gelmiyor

Facebook müzikten ses çıkmıyor diyorsanız şayet bunun farklı nedenleri bulunmaktadır. Müzik özelliğinden oluşan bir sıkıntıdan ötürü bu sorunu yaşıyorsunuzdur. Farklı şarkılarda aynı sorun var mı? Bunu test edin.

  • Telefonunuzun ses ayarlarını gözden geçirin.
  • Bu ayarları gözden geçirdiğinizde sorun telefondan değil uygulamadan kaynaklanıyorsa bu durumda uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin.
  • Yaptığınız bu işlem sonucunda uygulamanız en güncel halini almış olacaktır.
  • Farklı bir cihaz varsa o cihaza bağlanarak deneme gerçekleştirin.
  • Tüm bu denemelerinizi sağladığınızda yine sorun devam ederse diğer yöntemleri kaleme alabiliriniz.

Facebook hikayeye müzik ekledim ses çıkmıyor

Facebook hikayeye müzik ekledim ses çıkmıyor

Facebook uygulamanızda çalışmayan bir özelliğiniz var ise bunu Facebook yetkililerine bildirmeniz mümkündür. Yetkililere durumu bildirmek için ise telefonunuzu sallamanız yeterlidir.

Bu sayede Facebook müzikten ses gelmiyor sorununuzu giderebileceksiniz. Facebook hesabınızın giriş bilgilerini biliyorsanız eğer farklı arkadaşınızın telefonundan uygulamaya giriş yaparak deneme gerçekleştirin.

Müzik özelliğinde meydana gelen sorunu yukarıda bahsettiğimiz şekilde giderebilirsiniz. Lakin arkadaşlarınızın eklemiş olduğu müziklerde ses gelmiyorsa sesin kısılmış olma ihtimalini göz önünde bulundurun. Yani o hikayeyi yükleyen kullanıcı sesin kısık bir şekilde yükleme yapmışsa eğer bundan ötürü sorun yaşıyorsunuz demektir.

Öyle bir durum yok ise arkadaşınızın da bu işlemleri devreye koymasını isteyebilirsiniz. Facebook hesabınızda meydana gelen diğer sorunları bize yorum kısmından iletmeniz yeterlidir. Genel her yeniliği ve yenilikte meydana gelen sıkıntıları tek tek kaleme almaya devam etmekteyiz. Sorduğunuz sorunların yanıtını da yine aynı şekilde yorumdan bildirmekteyiz. İyi gezintiler dileriz.

Facebook hikayeye müzik ekledim ses gelmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here