Paylaş

Facebook hikayeye his ekleme eklenmiyor. Eklemiş olduğunuz hikayeye o anki duygunuzu da eklemeniz için nelerin gerekli olduğunu konu aldık.

Sosyal medya alanında günlük hayatımızda beğendiğimiz resim ve videoların paylaşımını gerçekleştirmekteyiz. Beğeniler ve yapılan yorumlara göre daha fazla kişiye ulaşan gönderilerin güzel olması da bir o kadar dikkat çekmektedir. Ama artık hikaye paylaşımları daha fazla yapılmaya başlandı. Anlık resim paylaşımlarını ya da video paylaşımlarını görebilmek mümkündür. Bu paylaşımlar whatsapp, instagram da olması haricinde facebook uygulamasında da çoğalmaya başlamıştır. Hikaye özelliği sevildikçe bu alana getirilen yeniliklerde çoğalmaktadır. Facebook yeni getirmiş olduğu bir yeniliği hikaye kısmına eklemiş bulunmaktadır. Artık hikayenize yaptığınız paylaşıma o anki duygunuzu yani hissinizi de ekleyebilirsiniz. Moralinizin nasıl olduğunu arkadaşlarınızın anlayabilmesi için bu görseli nasıl ekleyeceğinize birlikte bakacağız.

Facebook hikayeye his ekleme eklenmiyor

Facebook hikayeye his ekleme, facebook hikayeme his nasıl eklerim, facebook hikayeme his ekleyemiyorum, facebook duruma his ekleme, facebook duruma emoji ekleme, facebook duruma duygu ekleme. Normal hayatta yaşamış olduğumuz ruh halimizi suratımızdan yansıtmaktayız. Artık bu durum sosyal medya alanında da surat ifadeleriyle sağlanabilmektedir. Hikaye alanına da emoji yani hisler getirildiği için bunun nasıl yapıldığını inceleyelim.

Facebook hikayeme his eklenmiyor

Gittiğiniz bir yerde çok mutlu olduğunuz bir anı hemen resmini çekip sosyal medya hesabınız olan Facebook alanından paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımınıza diler derece, diler konum dilerseniz de isteğe bağlı saat eklemesi sağlayabiliyorsunuz.

Facebook hikayeye his ekleme eklenmiyor, facebook duruma his ekleme, facebook duruma his nasıl eklenir, facebook hikayeye his ekleme, facebook hikayeye his eklenmiyor, facebook his nasıl eklenir

Artık bunların yanına bir de o anki hissiniz eklenmiş durumdadır. Yapacağınız paylaşımlara hissin eklenebilmesi için ilk olarak facebook hesabımıza giriş gerçekleştiriyoruz. Hesabımıza giriş sağladıktan sonra hikaye alanına gelerek paylaşmak istediğimiz görseli ekleyip yada çekiyoruz.

Paylaş demeden önce üst alanda bulunan güler suratlı dikdörtgen butonuna tıklıyoruz. Bu alana tıkladığınızda gelen seçenekler içerisinde ‘’HİSLER’’ yazısını göreceksiniz. Buraya girdikten sonra o anki hissinizi seçip eklemesini sağlayabilirsiniz.

Eğer hisler alanı yoksa uygulamayı güncelleyebiliriz. Ekleme de sorun olursa internet bağlantısını kontrol edip aşamaları tamamlayabilirsiniz.

Facebook hikayeye his ekleme eklenmiyor işlemleriyle alakalı takıldığınız yer varsa bize yorumdan sorabilirsiniz.

İsterseniz Facebook şunu yapmak istiyor nedir yazımıza bakabilirsiniz.

Facebook hikayeye his ekleme eklenmiyor, facebook duruma his ekleme, facebook duruma his nasıl eklenir, facebook hikayeye his ekleme, facebook hikayeye his eklenmiyor, facebook his nasıl eklenir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here