Facebook Hikayeye Gizliden Bakma Görme işleminin var olup olmadığını merak ediyorsanız haberimizi okumanız yeterli olacaktır. Facebook hesabında birinin hikayesine çaktırmadan, görmeden ya da görünmeden gizlice nasıl bakılacağını konu alacağız.

Yaşlısından gencine tüm herkesin artık Facebook hesabı bulunmaktadır. İnstagram uygulamasında var olan hikaye özelliği zamanla Facebook ve Whatsapp uygulamasına da gelmiş durumdadır. Güzel anlarınızı, gezinti yapmış olduğunuz yerleri ya da hoşunuza giden bir kareyi anlık olacak şekilde arkadaşlarınıza göstermek adına yaptığımız bu paylaşımlar oldukça önem arz etmektedir. Lakin bir çok kullanıcımız da hikayeye bakmak isteyip ancak bakamadığı, ya da konuşmadığı veya da küs olmuş olduğu birinin hikayesine gizliden bakmak istemektedir. Bunun bir formülünün olup olmadığını da haliyle merak etmektedir. Bizde sizin aklınıza takılan bu sorunun cevabını bulabilmek ve sorunu ortadan kaldırabilmek adına ilgili araştırmalarımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Hadi işlemlerimize başlayalım.

Facebook Hikayeye Gizliden Bakma Görme

Facebook Hikayeye Gizliden Bakma Görme, facebook hikayeye çaktırmadan bakma, facebook hikayeye gizlice bakma, facebook hikayeye görünmeden bakma, hikayeye gizlice bakma, facebook duruma gizlice bakma, face duruma gizlice bakma, facebook’ta yayınlanan bir hikayeye karşı taraf görmeden nasıl bakabilirim diye düşünüyorsanız artık yorulmanıza gerek bulunmamaktadır.

Facebook hikayeye gizlice bakma

Öncelikle facebook hesabına çaktırmadan bakmak istediğiniz bir kişi de arkadaş olarak ekli değilseniz o kişinin durum bilgisi tarafınıza yansıtılmaz. Hal böyle olunca sizin o kişinin yapmış olduğu hikaye paylaşımlarına ulaşım gibi bir durum söz konusu olmayacağından dolayı ilk yapmanız gereken işlem taklit bir hesap oluşturmak olacaktır.

  • Oluşturacağınız bir taklit hesap ile hikayesine bakmak istediğiniz kişiye arkadaşlık isteği gönderip bekleme adımına geçebilirsiniz.
  • Eğer kişi sizi bu şekilde kabul ederse sorun olmayacaktır.
  • Siz oluşturmuş olduğunuz bu taklit hesap ile o kişinin hikayesine gizlice bakabilirsiniz.
  • Fakat bu kişi eğer siz de ekli ancak farklı sebeplerden ötürü onun hikayesine bakarak karşı tarafa bildirimin gitmesini istemiyorsanız o zaman durum farklı bu durumda aşağıdaki adımları kontrol etmeniz gereklidir.

Facebook Hikayeye Çaktırmadan Bakma

Hikayesine bakmak istediğimiz kişi şayet bizde ekli olacak şekilde görünüyorsa bu durumda işimiz daha kolay olacaktır.

  • Öncelikle Android ya da Apple telefonunuzdan Wi-fi açıkken bir facebook hesabına giriş yapıp sonra çıkış sağlayın.
  • Beraberinde telefonunuzun wi-fi bağlantısını kapalı konuma getirelim.
  • Aynı zamanda cihazı uçak moduna alalım.
  • Yaptığımız işlem ardından facebook uygulamasına girerek o kişinin durumuna bakmayı deneyelim.
  • Profil tam olarak açılmasa da hemen hemen ne paylaşım yaptığını görebilirsiniz.
  • Lakin bildirim gitmişse de bu durumda yapılacak çok fazla bir işlem söz konusu değil.

Yapılacak olan bu işlem ayarları işinizi görecektir. Umarım faydalı olmuştur. Uygulama ile alakalı farklı sorunlarınızı yorum alanında bizlere iletebilirsiniz.

Facebook Hikayeye Gizliden Bakma Görme, facebook hikayeye çaktırmadan bakma, facebook hikayeye gizlice bakma, facebook hikayeye görünmeden bakma, hikayeye gizlice bakma, facebook duruma gizlice bakma, facebook durumuna görünmeden bakmaFacebook Hikayeye Gizliden Bakma Görme, facebook hikayeye çaktırmadan bakma, facebook hikayeye gizlice bakma, facebook hikayeye görünmeden bakma, hikayeye gizlice bakma, facebook duruma gizlice bakma, facebook durumuna görünmeden bakma

Facebook Hikayeye Gizliden Bakma Görme, facebook hikayeye çaktırmadan bakma, facebook hikayeye gizlice bakma, facebook hikayeye görünmeden bakma, hikayeye gizlice bakma, facebook duruma gizlice bakma, facebook durumuna görünmeden bakma

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz