Paylaş

Facebook hikayeye emoji ekleme bende yok. Facebook üzerinde yapılan hikaye paylaşımlarına emoji bırakmak istediğinizde bu alan çıkmıyorsa çözüm yazımızda.

Sosyal medyanın en önde gelen uygulamalarından birisi olan Facebook hesaplarında bazı özellikler bazen bazı kullanıcılarda olmayabiliyor. Nedeni ise farklı özelliklerin olması gerekenden daha fazla kullanımı ve gelen güncellemeleri devreye alınmamasıyla alakalıdır. Getirilen güncellemeler devreye alınmadığı sürece yeni gelen özelliklerden yararlanamazsınız. Bu kullanılan bilgisayarlarda ve telefonlarda da geçerli olan bir işlemdir. Teknoloji çağında olduğumuz bu dönemde cihazlara ve uygulamalar getirilen yeniliklerin devreye girmesi için güncellemelerin aktif olarak devreye koyulması gerekiyor. Son zamanlarda Facebook üzerinde getirilen yeniliklerinde olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Kendini yenilemesinden dolayı geçmişten günümüze kadar olan dönemde popülerliğini hiç düşürmeden faal bir şekilde kullanılmaktadır. Hikaye alanına getirilen emoji bırakma özelliği sizde çıkmıyorsa çözüme birlikte bakarak sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

Facebook hikayeye emoji ekleme bende yok

Facebook duruma ifade bırakma yok, facebook durumda emoji bırakma çıkmıyor, facebook hesabımda hikayeye ifade bırakma gözükmüyor, facebook hikayeye emoji bırakma nerede, facebook duruma emoji bırakma göremiyorum. Şeklinde karşılaşılan sorunun çözüme erişebilmesi için yaptığımız araştırmalarımızı sizlerle paylaşacağız. Gerçekleştireceğiniz işlemler sonrasında sizlerde hem hikayelerinizde artık ifade bırakanları görürken hem de başkalarının hikayesine emoji bırakabileceksiniz.

Facebook hikayeye ifade bırakma çıkmıyor

İfadeler bizim o anki ruh halimizi ve olaya nasıl tepki verdiğimizi gösteren simgelerdir. Emoji olarak adlandırdığımız bu özelliklerin kullanımları ise faal şekilde yapılabilmektedir. Genel olarak sohbet alanında bulunan bu sembollerin hikaye alanlarında da artık olduğunu görebilirsiniz.

Facebook hikayeye emoji ekleme bende yok, facebook duruma emoji bırakma nerede, facebook duruma emoji koyma yok, facebook hikayeye ifade bırakma çıkmıyor, facebook hikayeye ifade bırakma görünmüyor

Hikayelerinizde yaptığınız paylaşımlara o an için emoji eklerken aynı zamanda artık paylaşılan hikayelere de mesaj gönderiminin yanı sıra ifade bırakma özelliğinden yararlanabiliyorsunuz. Fakat bazı kullanıcılarda bu özellik gözükmemektedir.

  • Sizde de ifade bırakma alanı görünmüyorsa çözüm için uygulama telefonunuzda güncel mi değil mi? Bunun kontrolünü sağlayalım.
  • Güncel değilse güncelleştirmeyi sağlayıp arka planda çalışan uygulamalarınızı kapatarak yeniden deneme gerçekleştirelim.
  • Farklı bir telefondan hesabınıza giriş yaparak orada aynı sıkıntı meydana geliyor mu onun kontrolünü gözden geçirelim.
  • Son olarak facebook şifrenizi biliyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Yine olmazsa Facebook’a sorun bildirisi yaparak durumu ilgili yetkililere kapsamlı şekilde iletmenizde fayda bulunmaktadır.
Facebook hikayeye emoji ekleme bende yok, facebook duruma emoji bırakma nerede, facebook duruma emoji koyma yok, facebook hikayeye ifade bırakma çıkmıyor, facebook hikayeye ifade bırakma görünmüyor

Bu aşamada aklınıza takılan bir yer olursa bize bunu yorum bölümünden iletmeniz durumunda incelemesini bu alan üzerinden sağlayacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here