Paylaş

Facebook hikayeye efekt ekleme eklenmiyor. Facebook alanında hikayelerinizi güzelleştirmek adına efekt kullanımını nereden yapıldığını paylaşacağız.

Hikaye paylaşımlarının her geçen gün daha yaygınlaştığı Facebook hesaplarında artık özelliklerinden de yararlanılmaktadır. Yapılan paylaşımlar 24 saat sonunda kaybolsa da arşiv açıksa arşive kaydedilmektedir. İnstagram, whatsapp sonra youtube alanında da hikaye paylaşımları faal hale getirildi. Facebook üzerinde de artık kullanıcılar anı resimlerini, normal paylaşımlarını hikaye alanlarında paylaşım sağlamaktadır. Kullanım fazlalaştıkça hikaye alanına getirilen yeniliklerde artmaktadır. Özellikle efekt ekleme durumu hikaye alanlarında daha da fazladır. Ama facebook hikaye alanını çok aktif kullanmayan kişiler efektlerin nerede olduğunu haliyle bilmemektedir. Biz de bu yazı içerisinde hikayenize nasıl efekt koyacağınızı kapsamlı bir şekilde aktaracağız. Arka plan Türk bayrağı, çeşitli sembollerin eklenmesiyle görseli daha güzel hale getirebiliyorsunuz. Sizin de hikayelerinizi daha güzel hale getirebilmek için ayarlarımıza başlayabiliriz.

Facebook hikayeye efekt ekleme eklenmiyor

Facebook hikayeme efekt ekleme, facebook hikayeye efekt nasıl eklenir, facebook efekt ekleme nerede, facebook hikayeye efekt eklemeyi bulamıyorum, facebook hikayeme efekt eklemek istiyorum ancak nerede olduğunu bilmiyorum. Göremediğiniz efektin hem nerede olduğunu paylaşırken hem de bu alanı göstermemize rağmen sizde çıkmıyorsa bunun nedenine ilişkinde çözümleri beraber incelemesini gözden geçireceğiz.

Facebook hikayeme efekt koyma

Facebook hikayenize efekt ekleyebilmek için ilk olarak uygulamaya giriş yapıp daha sonrasında hikaye alanına geliyoruz. Daha öncesinde hazır olan bir görseliniz varsa onu ekleyebilir ya da güncel yeni bir resmi bu alandan çekebilirsiniz.

Facebook hikayeye efekt ekleme eklenmiyor, facebook efekt çıkmıyor, facebook hikayede efekt nerede, facebook hikayeme efekt eklenmiyor, facebook hikayeme efekt nasıl eklenir, facebook hikayeye efekt koyma

Resmi çektikten sonra hemen paylaşmadan önce hemen sol alt köşede bulunan ‘’Efekt’’ seçeneğin tıklıyoruz. Gelen seçenekler içerisinde birçok efekt göreceksiniz. Hangisini beğendiyseniz o efektin kullanımını sağlayabilirsiniz.

Bahsettiğimiz alana giriş yaptığınız da sizde efekt çıkmıyorsa bu durumda uygulamaya telefondan giriyorsanız şifrenizi bilmeniz halinde uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Olmaz ise farklı bir telefondan deneme yaparak sizde mi yoksa hesabınızda mı sorun olup olmadığını test edebilirsiniz. Cihazınızda güncelleme gelmiş ve bu güncellemeleri devreye almadıysanız bununla alakalıda sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Facebook hikayeye efekt ekleme eklenmiyor soruna dair işlem aşamalarını devreye koyduk. Sormak istediklerinizi bize yorumdan iletebilirsiniz.

Facebook hikayeye efekt ekleme eklenmiyor, facebook efekt çıkmıyor, facebook hikayede efekt nerede, facebook hikayeme efekt eklenmiyor, facebook hikayeme efekt nasıl eklenir, facebook hikayeye efekt koyma Facebook hikayeye efekt ekleme eklenmiyor, facebook efekt çıkmıyor, facebook hikayede efekt nerede, facebook hikayeme efekt eklenmiyor, facebook hikayeme efekt nasıl eklenir, facebook hikayeye efekt koymaFacebook hikayeye efekt ekleme eklenmiyor, facebook efekt çıkmıyor, facebook hikayede efekt nerede, facebook hikayeme efekt eklenmiyor, facebook hikayeme efekt nasıl eklenir, facebook hikayeye efekt koyma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here