Paylaş

Facebook hikayeye anket koyamıyorum. Facebok hesabında durum alanına anket koyup soru sorabilmeniz için izlenecek yolları paylaşacağız.

Sosyal medya uygulamalarında bir anda her özellik popüler hale gelebilmektedir. Bunlardan bir tanesi de anket özelliğidir. Anket özelliği ile birlikte kişilerin yorumlarını öğrenebilmek mümkündür. Dışarı çıktığınız da giyeceğiniz bir elbiseyi ya da hakkınız da merak ettiğiniz şeyleri sorduktan sonra cevaplarını da yine siz ekleyebiliyorsunuz. Verilen cevaplara göre de ona göre bir yol izleniminde bulunmaktasınız. Facebook üzerinde hikaye alanında da bu anketin yapıldığına şahit olmuşsunuzdur. Anket özelliği belirli kişilere sunulmuş özel bir özellik değildir. Tüm hesaplarda aktif olacak şekilde faaliyet gösteren bir özelliktir. Sizler de hikaye kısmına anket eklemek istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu belirtebiliriz. Yapılacak ayarlarla birlikte bundan sonraki dönem içerisinde anketi nasıl yapacağınızı facebook hesabınızdan öğrenebilirsiniz. Şimdi hazırsanız eğer ayarlarımızı birlikte inceleyebiliriz.

Facebook hikayeye anket koyamıyorum

Facebook hikayeye anket koyamıyorum, facebook anket nerede, facebook duruma anket koyma, facebook duruma anket nasıl eklenir, facebook hikayeme anket ekleyemiyorum, facebook hikayeme anket koymak için ne yapmam gerekiyor, facebook anket için ne yapmam gerekiyor. Facebook hikaye alanına eklediğiniz bir resme anket ekleyebilmek için yapacağınız ayarlar oldukça basittir. Sadece ayarların ne şekilde ilerleteceğini bilmeniz gerekiyor.

Facebook duruma anket ekleme

Facebook uygulamasında hikaye kısmına anketin eklenebilmesi için facebook hesabına giriş yapıyoruz. Hesaba giriş yaptıktan resminizi hazır hale getirelim. Ya da hikaye bölümüne girerek ilgili resmin ya da videonun çekmesini tamamlayalım.

Facebook hikayeye anket koyamıyorum, facebook hikayeme anket koyulmuyor, facebook duruma anket koyma, facebook hikayeye anket ekleme, facebook hikayeme anket eklenmiyor, facebook duruma anket nasıl eklenir

  • Tamamlama işlemleri bittikten sonra gönderiyi paylaşmadan önce üst alanda bulunan dik dörtgen şeklinde butona tıklıyoruz.
  • Gelen seçenekler içerisinde anket yazısını göreceksiniz. Anketin üzerine tıkladıktan sonra ‘’Soru sor’’ bilgisini karşınıza getirecektir.
  • Soru sor alanına görsele bağlı olacak şekilde bir soru soruyoruz.
  • Ardından paylaş dediğinizde gönderi anket ile birlikte paylaşılacaktır. Olur da bu aşama da sorun olursa uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme sağlayarak giriş yapabilirsiniz.

Yaptığınız işlemler neticesinde Facebook hikayeye anket koyamıyorum sorunu da beraberinde giderilecektir. Olur da sıkıntı yaşadığınız bir yer olursa yoruma durumu ekleyebilirsiniz.

Dilerseniz sizin için hazırladığımız Windows 10 arka plan uygulamaları kapatma yazımızı kontrol edebilirsiniz.

Facebook hikayeye anket koyamıyorum, facebook hikayeme anket koyulmuyor, facebook duruma anket koyma, facebook hikayeye anket ekleme, facebook hikayeme anket eklenmiyor, facebook duruma anket nasıl eklenir Facebook hikayeye anket koyamıyorum, facebook hikayeme anket koyulmuyor, facebook duruma anket koyma, facebook hikayeye anket ekleme, facebook hikayeme anket eklenmiyor, facebook duruma anket nasıl eklenirFacebook hikayeye anket koyamıyorum, facebook hikayeme anket koyulmuyor, facebook duruma anket koyma, facebook hikayeye anket ekleme, facebook hikayeme anket eklenmiyor, facebook duruma anket nasıl eklenir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here