Paylaş

Facebook hikayeme gif koyamıyorum olmuyor. Facebook hikayenizin güzelleşmesi için gif nasıl koyabileceğinizi makalemiz de bulabilirsiniz.

Whatsapp olsun, instagram olsun durum özelliği artık daha fazla kullanılmaktadır. Facebook üzerinde ilk beklenen tepkiyi görmese de yavaş yavaş Facebook hesabında da hikaye özelliğinin kullanılmaya başlandığını söyleyebiliriz. Facebook uygulaması içerisinde hikaye alanının daha da fazla kullanılabilmesi için bu alan olduğundan daha fazla olacak şekilde geliştirildi. Geliştirmeler ile birlikte facebook kullanıcı kitlesi de artık hikaye alanında paylaşımlarını arttırmış durumdadır. Facebook duruma getirdiği bir çok yenilikle birlikte aynı zaman da gif özelliğini de bu alana getirmiş bulunuyor. Sizler de hesap içerisinde gezinti sağladığınız sırada bir çok arkadaşınızın yaptığı hikaye paylaşımına gif eklediğiniz görebilirsiniz. Hikayeyi renklendirmek için sizde bu gifleri hesabınız da paylaşım yaptığınız sırada kullanmak istiyorsanız yapacağınız işlemleri aktaracağız. Böylelikle sizler de artık facebook’un hikaye kısmında sunmuş olduğu gif paylaşımından yararlanabileceksiniz.

Facebook hikayeme gif koyamıyorum olmuyor

Facebook hikayeme gif nasıl koyabilirim, facebook hikayeme gif nasıl ekleyebilirim, facebook hikayeme gif eklenmiyor, facebook hikayeme gif koymak için ne yapmam gerekiyor, facebook hikayeme gif koymak için ne yapmam gerekiyor, facebook hikayeme hareketli resim koymak istiyorum. Hikaye paylaşımlarının moda olduğu dönem içerisinde özelliklerinden yararlanmak elbette ki sizin de en tabii hakkınızdır. Görsellerinizi hareketli resim yani giflerle güzelleştirmek ve daha eğlenceli hale getirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları yapmanız yeterlidir.

Facebook hikayeme gif nasıl eklerim

Gif özelliğini bir çok kullanıcı twitter sayesinde öğrenmiştir. Kısa ve hareketli resim olarak daha yaygın bir şekilde twitter alanında kullandığını belirtmekte fayda bulunuyor. Daha sonrasında bir çok sosyal medya hesaplarının yorum ya da dm alanına eklenen bu özelliği facebook’un hikaye kısmında da görebilmek mümkündür.

Facebook hikayeme gif koyamıyorum olmuyor, facebook hikayeme gif eklenmiyor, facebook hikayeme gif koyulmuyor, facebook hikayeme gif nasıl eklenir, facebook hikayeme gif nasıl koyulur, facebook hikayeme gif ekleme

  • Facebook hikayenize gif özelliğinin eklenebilmesi için ilk olarak uygulamaya giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Uygulamaya girdikten sonra hikaye kısmına giriyoruz.
  • Çektiğimiz ya da çekeceğiniz video ve resmin eklemesini gerçekleştirdikten sonra paylaşım yapmıyoruz.
  • Sağ üst alanda bulunan gülen suratlı dik dörtgen işaretine tıklıyoruz.
  • Açılan seçenekler içerisinde gif yazısı göreceksiniz. Buraya girdiğiniz de hareketli resimde hangisi paylaşımınıza uygunsa bunun seçmesini sağlayabilirsiniz.
  • Ayarlar tamamlandıktan sonra sorun yaşarsanız bunun için bağlantıyı kontrol edebilirsiniz. Bağlantı kontrol edildiğinde problem yoksa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayabilirsiniz.
  • Aklınıza yapılan işlemler sırasında bir şey takılırsa bunu yoruma ekleyebilirsiniz.

Facebook hikayeme gif koyamıyorum olmuyor diye belirttiğiniz işlem aşamalarını sunmuş bulunuyoruz. İsterseniz size özel hazırladığımız instagram gif bulamıyorum gözükmüyor makalemize göz atıp inceleme sağlayabilirsiniz.

Facebook hikayeme gif koyamıyorum olmuyor, facebook hikayeme gif eklenmiyor, facebook hikayeme gif koyulmuyor, facebook hikayeme gif nasıl eklenir, facebook hikayeme gif nasıl koyulur, facebook hikayeme gif ekleme Facebook hikayeme gif koyamıyorum olmuyor, facebook hikayeme gif eklenmiyor, facebook hikayeme gif koyulmuyor, facebook hikayeme gif nasıl eklenir, facebook hikayeme gif nasıl koyulur, facebook hikayeme gif eklemeFacebook hikayeme gif koyamıyorum olmuyor, facebook hikayeme gif eklenmiyor, facebook hikayeme gif koyulmuyor, facebook hikayeme gif nasıl eklenir, facebook hikayeme gif nasıl koyulur, facebook hikayeme gif ekleme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here