Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook hikayemde yorumlar nerede ve bulamıyorum diyenlere özel işlem aşamalarını aktaracağız.

Snapchat ile birlikte hayatımıza girmiş olan hikaye özellikleri kısa zaman içerisinde Facebook, twitter, youtube, instagram ve diğer uygulamalardaki yerini de almış durumdadır. Hal böyle olunca da ister istemez özelliğe ilgi de artış göstermektedir. Hikaye özelliği Snapchat haricinde Facebook ve instagram uygulamasında da sevilerek kullanılan bir özelliktir. Facebook hikayemde yorumlar nerede ve bulamıyorum konusunu ele alacağız.

  • Hikaye alanında tartışma başlatabileceğiniz bu özelliği nasıl kullanacağınızı ve nereden bulup ekleme gerçekleştireceğinizi aşamalarıyla birlikte ele alacağız.
  • Vereceğimiz bilgiler ışığında artık sizde hikayelerinizde yorumlardan bahsedebilecek ve o yorum üzerinde bir tartışma başlatabileceksiniz.

Facebook hikayemde yorumlar nerede ve bulamıyorum

Facebook hikayemde yorumlar nerede
  1. Tartışma başlatma

Facebook hikaye alanına getirdiği yenilikle birlikte kullanıcılarına tartışma başlatma imkanı sunmaktadır. Bu tartışmayı ise ‘’Yorumlar’’ ikonunu ekleyerek yapabiliyorsunuz. Ancak pek çok kullanıcı bu özelliğini henüz hesaplarında görüntüleyemediğini ve bundan dolayı da hikayelerinde tartışma başlatamadıklarını dile getirmektedir. Hal böyleyken ana nedenlerini ele alarak çözüm noktasında sizi bilgilendiriyor olacağız.

  • Kısıtlama alma

Yorumlar seçeneği hikaye alanına gelip ‘’Çıkartma’’ bölümüne girdiğinizde eğer çıkmıyorsa bunun nedenlerinin başında uygulamada daha öncesinde almış olduğunuz bir kısıtlama olabileceğindendir. Kısıtlamaya maruz kalmanızdan ötürü bu problem ile karşılaşma durumunuz oldukça yüksektir.

  • Uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme

Uygulamalar kendini sürekli güncellemesinden ötürü sizde bu konuda giriş bilgilerine hakimseniz eğer uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme işlemine gidebilirsiniz. Bu da sorunu çözecek en büyük etkenlerden bir tanesidir. Kaldırıp yüklemelerinizi bitirdikten sonra artık hikaye alanına gelip hikayenizi eklemenizle birlikte ‘’Çıkartmalar’’ seçeneğine dokunursanız eğer burada karşınıza ‘’Yorumlar’’ seçeneğinin çıktığını görmüş olacaksınız. Onun eklemesini yaparak tartışma başlatabilirsiniz.

  • Sorun bildir

Verdiğimiz bütün ayarları işleme alıyor olmanıza rağmen sorun devam ediyorsa eğer artık geriye bir tek işlem kalıyor o da sorunu Facebook yöneticilerine iletmek olacaktır. Yöneticilere durumunuzu iletmeniz durumunda problem kalmadan ayalarınızı bitirmiş olursunuz. Takıldığınız veya sormak istediğiniz bir yer olur ise eğer sorunu bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

Facebook hikayemde yorumlar nerede ve bulamıyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz