Facebook hikayemde yazı paylaşamıyorum problemi ile karşı karşıya kaldıysanız yapılacak işlem ayarlarını sizlere sunacağız. Facebook hikaye yazı paylaşma kısmı yok, metin bölümü çıkmıyor diyen biriyseniz aşağıdaki adımları sağladıktan sonra problem kalmayacaktır.

Facebook hesaplarında durum paylaşımlarında her zaman gezinti sağladığımız bir yeri çekip atmıyoruz, belli süreler içerisinde sadece yazı paylaştığınız anlarda olmaktadır. Ancak bu son zamanlarda hikayemde yazı paylaşamıyorum, metin butonu yok diyenleri sayısı artmasından ötürü yaşanan bu aksaklığın ortadan kalkabilmesi için ilgili araştırmalarımızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yapılacak olan işlem ayarlarını aşağıdaki şekilde yapmanız halinde sorunsuz bir şekilde  Facebook hesabınızda hikaye alanı bölümünde hikayelerinizi renkli olarak paylaşımını sağlayabilirsiniz.

Facebook hikayemde yazı paylaşamıyorum

Facebook hikayemde yazı paylaşamıyorum, durumumda yazı paylaşamıyorum, facebook yazı paylaşma, facebook hikaye yazı kısmı yok, facebook hikaye metin kısmı yok, facebook hikaye metin gözükmüyor diyorsanız şayet yapılacak olan ayarlar aşağıda sizlere anlattığımız şekilde ilerleyecektir. Öncelikle ”Metin” yazısı çıkmıyor diyenler için yapılması gerekenleri sonrasında ise yazıların nasıl ve nereden paylaşım yapılacağını kapsamlı olarak paylaşacağız. Böylelikle tüm herkesin sağladığı paylaşımları sizlerde yazı halinde durum diye adlandırdığımız bölümde yayınlamasını sağlayabilirsiniz.

Facebook hikaye metin kısmı yok

Facebook hesabında hikaye de yazı paylaşmak istiyorsanız, hikaye alanına tıkladığınızda alt satırda yer almakta olan ”Metin” alanına tıklamanız gereklidir.

Eğer bu alan yok ise hala daha yazı paylaşımlarıyla ilgili yer aktif edilmemiş demektedir. Yani arka plan fon ayarlamasını da aynı yerden sağlayabiliyorsunuz.

  • Öncelikle bu alan yok ise telefonunuzda Facebook güncellemesi ile ilgili işlemlerin gelip gelmediğini kontrol etmek için,
  • Play store ya da Apple store alanından giriş işlemi gerçekleştirelim.
  • Bu giriş işlemini sağladıktan sonra Facebook yazıp ara diyelim.
  • Tüm işlem adımlarınızı yaptıktan sonra güncelleme var ise güncellemeyi tamamlayalım.
  • Haricinde veriler ve internet yavaşlığından ötürü de böyle bir problem ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz.
  • Onlarında temizlemesini ve kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Facebook hikaye yazı paylaşılmıyor

Facebook hesabında hikaye alanında yazının paylaşılabilmesi için öncelikli olarak telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan Facebook hesabınıza giriş sağlayalım.

Hesabınıza giriş işlemi gerçekleştirildikten sonra hikaye alanı bölümünde gözüken profil resminizin sağ tarafında bulunan + işaretine ya da profil resmine komple tıklayıp hikaye alanını açıyoruz.

  • Bu alanı açtıktan sonra sağ alt kısımda ”Metin” yazısını göreceksiniz.
  • Metin bölümüne tıklayıp yazmak istediğiniz yazıyı yazdıktan sonra,
  • Arka planın rengini kendinize uyumlu olacak şekilde belirlemeniz yeterli olacaktır.

Facebook hikayemde yazı paylaşamıyorum ile alakalı işlem ayarlarımız bahsettiğimiz şekilde ilerlenmektedir. Sorun yaşamanız halinde yorum alanında belirtmeniz yeterlidir.

Facebook hikayemde yazı paylaşamıyorum, durumumda yazı paylaşamıyorum, facebook yazı paylaşma, facebook hikaye yazı kısmı yok, facebook hikaye metin kısmı yok, facebook hikaye metin gözükmüyor Facebook hikayemde yazı paylaşamıyorum, durumumda yazı paylaşamıyorum, facebook yazı paylaşma, facebook hikaye yazı kısmı yok, facebook hikaye metin kısmı yok, facebook hikaye metin gözükmüyor

Facebook hikayemde yazı paylaşamıyorum, durumumda yazı paylaşamıyorum, facebook yazı paylaşma, facebook hikaye yazı kısmı yok, facebook hikaye metin kısmı yok, facebook hikaye metin gözükmüyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz