Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Facebook hikayemde soru gözükmüyor bende yok diye araştırma içerisine girdiyseniz eğer doğru yerdesiniz.

Facebook’un dünya çapında bir sosyal medya platformu olduğu herkes tarafından kabul görmüş bir durumdur. Şuanda dünya genelinde en çok kullanıcı kitlesine sahip uygulamadır. Facebook’ta geçmişten günümüze önemli gelişmeler olmuştur. Hesaplara sürekli dahil edilen yenilikler ise bunun kanıtıdır. Bazı kullanıcılar Facebook hikayemde soru gözükmüyor bende yok araştırma içerisine girmektedir.

  • Girdiğiniz bu araştırmalara katkımız olsun diye var olan bilgilendirmeleri sizler için kaleme dökmüş bulunuyoruz.

Facebook hikayemde soru gözükmüyor bende yok

Facebook hikayemde soru bende yok

Facebook soru bende yok diye bir araştırma yapıyorsanız muhtemelen gelen yeniliğiniz sizin hesabınıza dahil edilmediğindendir. Uygulamada öncesinde farklı bir özelliği olduğundan fazla kullandıysanız eğer bundan ötürü sorun yaşıyor olabilirsiniz. O yüzden kısıtlamanın kalkması sonrasında yeni özellikler hesaba dahil edilecektir.

  • Kısıtlama almadıysanız muhtemelen uygulamanız güncel olmamasından ötürü bu yenilik görünmüyordur.
  • Facebook giriş bilgilerinizin biliyor iseniz eğer hemen uygulamanızı telefonunuzdan kaldırıp tekrar yükleyin.
  • Yaptığınız bu işlem sonucunda Facebook uygulamanız en güncel halini almış olacaktır.
  • Dolayısıyla uygulamaya gelen ne kadar yenilik varsa hepsi hesabınıza dahil edilecektir.
  • Hikaye özelliği Snapchat sonrasında tüm sosyal medya uygulamalarındaki yerini hızlı bir şekilde almış durumdadır.
  • Ve bu alana getirilen yenilikle oldukça eğlenceli hale geldiği için her kesim kullanmaya başladı diyebiliriz.
  • Soruların sorulması arkadaşlarınızın sizin hakkınızda bilgi edinme fırsatı sağlamaktadır.

Facebook hikayemde soru yok

Facebook hikayemde soru gözükmüyor bende yok

Facebook hikayemde soru yok diye üzülmenize ya da moral bozmanıza gerek bulunmamaktadır. Belirtilen adımları işleme koymanız sonucunda problem anında giderilmiş olması gereklidir. Facebook’ta hiçbir kısıtlama almadıysanız ve güncellemenizi yapıyor olmanıza rağmen soru sorma özelliğinizin hikaye kısmına gelmediğini görüyorsanız sorun bildirisine gitmeniz gereklidir.

Sorunu iletebilmeniz için ise hesabınızın ayarlar alanına girerek ‘’Yardım ve destek’’ kısmından işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Sorunu ilettikten sonra yetkililer tarafından gerekli incelemeleriniz yapılarak probleminiz çözüme kavuşacaktır. Tabi bunun yanı sıra arka planda çalışan uygulamalar ya da saat ve tarih yanlış ise bu da özelliğin gelmemesinin ayrı nedenleri arasında yer almaktadır. Facebook için sormak istediğiniz farklı bir soru varsa bize bunu yorumdan bildirin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here