Paylaş

Facebook hikayemde ad gözükmüyor çıkmıyor. Paylaşacağınız hikayeye kişi etiketlemek istediğiniz ad kısmı görünmüyorsa gelebilmesi için neler gerekli inceleyeceğiz.

Sosyal medya alanında uygulamalar her geçen gün daha da artmış olsa da Facebook hiçbir şekilde popülerliğini kaybetmemektedir. Tüm herkesin göz bebeği olan Facebook uygulamasında artık hikaye özelliği de hızlı şekilde kullanıma başlanmış durumdadır. Hikayelerin gizlilik ayarlarını ve kimlere görünüp kimlere görünmemesini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda paylaşımların daha renkli bir hal alması için emoji, saat ya da gif bağlantıları ekleyebiliyorsunuz. Sadece bu özelliklerine bağlı değil daha çoğu özelliği de içerisine dahil etmektedir. Her gelen güncelleme ile birlikte yeniliklerde hesapların içerisine dahil edilmektedir. Son olarak artık hikaye paylaşımlarına da normal paylaşımlarınız da olduğu gibi kişi etiketlemesini sağlayabiliyorsunuz. ‘’Ad’’ yazısının üzerine tıkladıktan sonra gelen ekrana etiketlemek istediğimiz kişinin isim bilgilerini yazmanız halinde o kişinin etiketlemesini sağlayabiliyorsunuz. Bazı hesaplarda ise Ad yazısının hikaye alanında gözükmediği ya da gelmediği görülmektedir.

Facebook hikayemde ad gözükmüyor çıkmıyor

Facebook hikayede ad görünmüyor, facebook durumumda ad çıkmıyor, facebook durumda ad nerede, facebook hikayede ad bulamıyorum, facebook ad benim hikayemde çıkmıyor, facebook hikayemde ad bende yok. Özelliği tüm arkadaşlarınızın hesaplarında görebiliyorken kendi hesabınızda göremiyorsanız bunun bir çok nedeni bulunmaktadır. Bu nedenleri birlikte gözden geçirerek problemimizi ortadan kaldıracağız.

Facebook hikayede etiketleme çıkmıyor

Facebook uygulamasında özellikler hesaplara gelen güncellemelerle birlikte dahil edilmektedir. O yüzden Apple store ya da Play store alanına girerek Facebook yazarak uygulamaya güncelleme gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz.

Facebook hikayemde ad gözükmüyor çıkmıyor, facebook durumda ad yok, facebook hikayemde ad çıkmıyor, facebook hikayemde ad nerede, facebook hikayemde etiketleme gözükmüyor, facebook durumda etiketleme bende yok

Tamamen emin olmak istiyorsanız ve uygulamanın şifresini de biliyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz durumunda en güncel sürümü sisteme dahil olacaktır. Bu şekilde denemelerinizi yaptığınız da yine hikayeye girdiğinizde ‘’Ad’’ özelliği görünmüyorsa bu durumda farklı bir telefondan kendi hesabınıza giriş yaparak deneme gerçekleştirelim.

Uygulamaya farklı telefondan giriş yaptığınızda sorun hala daha devam ediyorsa bunu sorun bildir üzerinden Facebook yetkililerine iletmeniz gerekiyor. Hesabınız da bazı özelliklerin fazla kullanılmasından kaynaklı kısıtlama olduğu için yeni özellik dahil edilmemiş olabilir. Bir şey çalışmıyor alanından özelliğin hesaba dahil edilmediğine dair bilgilendirmeyi verebilirsiniz.

Facebook hikayemde ad gözükmüyor çıkmıyor, facebook durumda ad yok, facebook hikayemde ad çıkmıyor, facebook hikayemde ad nerede, facebook hikayemde etiketleme gözükmüyor, facebook durumda etiketleme bende yok

Facebook hikayemde ad gözükmüyor çıkmıyor sorunu için belirttiğimiz ayarları işleme koyarsınız sorunuzun giderebilirsiniz. Olurda problem yaşarsanız bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here