Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook hikayeleri instagramda yayınlanmasın ve paylaşılmasın istiyorsanız çözüme bakacağız.

Facebook dünya genelinde en fazla giriş gerçekleştirilen platformlardan birisidir. Bildiğiniz üzere hikaye özelliği şuan da tüm uygulamalardaki yerini almış ve sevilerek kullanılmaktadır. Facebook hikayeleri instagramda yayınlanmasın ve paylaşılmasın isteyen kitle sayısı fazladır.

Facebook hikayelerinin başka bir platform içerisinde yayınlanmasını istemiyorsanız bu durumu ayarlamak size aittir. Yani siz açık tutarsanız hikayeleriniz instagram platformunda da paylaşılacaktır. Bu bölümün nasıl kapatılacağı konusunda sizi aydınlatıp soruna dur demenizi sağlayacağız. Hazırım diyorsanız eğer işlemlerin nereden yapıldığına bakalım.

Facebook hikayeleri instagramda yayınlanmasın ve paylaşılmasın

Facebook hikayeleri instagramda yayınlanmasın

Facebook hikayeleri instagramda yayınlanmasın diyorsanız eğer ayarlarla ilgili gereken bilgilendirmeleri size paylaşıyor olacağız. Ayarı Facebook’un kendi içerisinde yapacağınızdan dolayı hangi ayarların nereden yapılacağı konusunda detayları vereceğiz. İlk olarak uygulamanızın içerisine girişinizi gerçekleştirin.

Uygulamaya girmenizle birlikte üst alandan hikaye bölmesinin içerisine erişim gerçekleştirin. Hikaye alanına geldiğinizde normal video ya da fotoğrafınızın görüntülenmesini ekleyiniz. Ekleme bitiminde ileri dediğinizde en tarafta ‘’Her zaman instagram’da paylaş’’ yazısının aktif durumda olduğunu göreceksiniz. İlgili butonu pasif duruma çekmenizle birlikte işlemleri bitirmiş olacaksınız.

Ayarlar neticesinde sorununuzu gidermiş ve çözümü sağlamış olursunuz. Artık Facebook hikayeleriniz instagram uygulamasında yayınlanmayacaktır. Siz bu ayarları yapıyor olmanıza rağmen hikayeler hala daha instagram’da yayınlanmaya devam ediyor ise farklı bir problem var demektir. İlgili problemin önüne geçilebilmesi için gereken detayları size belirteceğiz.

Facebook hikayeleri instagramda paylaşılmasın

Facebook hikayeleri instagramda paylaşılmasın istiyorsanız eğer var olan ayarlarınızı işleme koymanız gereklidir. Girmiyorsa bunun nedeni internet bağlantısında oluşan teknik problemle alakalıdır. Sorunun giderilebilmesi için yapılması gereken işlem ayarları gözden geçirmeniz olacaktır.

Bağlantılarınızı gözden geçirdiğinizde sorunun internet alt yapı kaynaklı olmadığını gördüyseniz eğer bu durumda farklı bir alanda problem yaşıyorsunuzdur. Uygulamanız güncel olmadığından dolayı güncellemelisiniz. Güncellemeler bitiminde ise sorununuzu gidermiş olacaksınız. Tabi güncellemeye girmeden önce şifre bilgilerine hakim olmalısınız. Bilgileri bilmeden işlem sağlarsanız hata alırsınız.

Facebook tabanında sorun yaşıyorsanız eğer bunu bize yorum alanından dile getirmeniz yeterli olacaktır. Umarım sizin için faydalı ir yazı olmuştur.

Facebook hikayeleri instagramda yayınlanmasın ve paylaşılmasın
Önceki İçerikSpelldrifter sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
Sonraki İçerikFacebook hikayeyi instagramda paylaşma ve yayınlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here