Paylaş

Facebook hikayelere ifade bırakma. Facebook hesabında paylaşılan durumlara ifade bırakmak isteyenlere özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Hikaye paylaşımları tüm sosyal medya uygulamalarında hemen hemen yerini almış durumdadır. İlk olarak snapchat uygulamasıyla birlikte hayatımıza giren bu özelliğin diğer platformlarda da sevildiğini söyleyebiliriz. Facebook hesaplarında da hikaye paylaşımlarına artık önem verilmektedir. Durum böyle olunca da Facebook hikaye alanına yeniliklerini getirmiştir. Tıpkı instagram uygulamasında olduğu gibi bu alanda da yapılan hikaye paylaşımlarına farklı özellikler koyabiliyorsunuz. Örneğin saat, zaman ve çeşitli emoji eklemeleriyle durumunuzu daha renkli hale getirebiliyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra artık yapılan hikayelere ifade bırakmayı da sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşların acılarına, sevinçlerine ortak olabilmek için direk mesaj göndermektense ifadelerle ona ortak olabilirsiniz. Facebook yeni kullanıcıların arttığı bir uygulama olduğu için hikaye alanında paylaşım yapan kişilere nasıl ifade bırakacağınızı yazımızda anlatımını gerçekleştireceğiz.

Facebook hikayelere ifade bırakma

Facebook hikayeye kalp bırakma, facebook hikayesine ifade nasıl bırakılır, facebook hesabında paylaşılan hikayeye ifadeyi nereden bırakabilirim, facebook durum paylaşımlarına emoji bırakma nerede. Facebook hesabında arkadaş olduğumuz kişilerin yaptıkları paylaşımlara beğeni ve yorum yapabiliyorsunuz. Hikayede de doğrudan mesaj göndermek yerine artık ifade bırakma özelliğiyle birlikte bu işlemi sağlayabilmeniz mümkündür. Nasıl yapıldığına ise birlikte bakacağız.

Facebook duruma ifade koyma

Facebook üzerinde kendi hesabımıza giriş yaptıktan sonra gelecek olan ekranın üst alanında yapılan hikaye paylaşımların olduğu bir ekran göreceksiniz. Hangi arkadaşınız ne hikayesi paylaşmışsa bu ekran da gözükmektedir.

Facebook hikayelere ifade bırakma, facebook hikayeye ifade bırakma, facebook hikayeye emoji bırakma, facebook duruma kalp bırakma, facebook hikayeye ifade bırakamıyorum, facebook hikayeye ifade koyma
  • Yapılan paylaşımlara emoji yani ifade bırakabilmek için mesaj gönder alanının yanında işaretler göreceksiniz.
  • Hangi emoji bağlantısını bu alanda göndermek istiyorsanız onu tercih etmeniz yeterlidir.
  • Hikaye sahibi hikayeyi açtığında ise sizin o hikayeye göndermiş olduğunu ifadeyi doğrudan görmüş olacaktır.
  • Sağlanan ayarların aynısını sizin hikayeleriniz içinde görebilirsiniz. Yani siz de hikaye paylaşımı yaptığınızda onlarda aynı şekilde sizlere mesaj göndermek yerine doğrudan emoji gönderiminde bulunabilirler.
  • Hikayeyi açtığınızda ifade bıraktı diye bir bilgilendirme görürseniz bunun sebebinin özellikle alakalı olduğunu anlayabilirsiniz.

Facebook üzerinde yaptığınız durum paylaşımlarına ifade bırakma yönteminden kısaca bahsetmiş bulunuyoruz. Bu aşamada sormak istedikleriniz olursa bize bunu yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Facebook hikayelere ifade bırakma, facebook hikayeye ifade bırakma, facebook hikayeye emoji bırakma, facebook duruma kalp bırakma, facebook hikayeye ifade bırakamıyorum, facebook hikayeye ifade koyma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here