Paylaş

Facebook hikayede saat gözükmüyor nerede. Facebook hesabınız da hikayeye saat eklemek istediğiniz de işareti bulamıyorsanız çözüme dair yapılacak ayarlardan bahsedeceğiz.

Snapchat uygulamasıyla birlikte hayatımıza giren hikayeler zamanla tüm hesaplardaki yerini almıştır. Whatsapp, instagram ve facebook ile birlikte artık normal paylaşımlarımızın yerini anlık durum paylaşımları almıştır. Tüm alanlarda hikaye alanına getirilen yenilikler artırıldı. Ve kullanımı daim kılınması içinde hikayeye yeni özellikler eklenildi. Facebook hesabında hikaye kısmına girdikten sonra paylaştığınız resmi ya da videoyu ekledikten sonra üst tarafta bulunan dik dörtgen bölümüne tıkladığınız da önünüze bir çok seçenek sunmaktadır. Saat, derece, konum ekleyebilecek bir sürü seçenek karşımıza gelmektedir. Burada saat ikonunu ekleyip hikayenin hangi saat aralığında çekildiğini arkadaşlarınıza ya da takipçilerinize hissettirebilirsiniz. Ama hikaye kısmına giriş yaptıktan sonra bu kısımda her şeyin olduğunu saat simgesinin olmadığını dile getirenlerin sayısı oldukça fazladır. Durum tarafımızdan incelemesi sağlandı. Çözüme dair yapacağımız ayarları detaylı bir şekilde yazımıza aktardık.

Facebook hikayede saat gözükmüyor nerede

Facebook hikayede saat nerede, facebook hikayemde saati göremiyorum, facebook hikayemde saat bölümü yok, facebook hikayede saat bende yok, facebook hikayede saat bulamıyorum, facebook hikayeme saat eklemek için nereye girmem gerekiyor. Hikayenizi renklendirmek amacıyla bu alana bir çok özellik ekleyebilmeniz mümkündür. Saat özelliği ise farklı bir hava kattığından bunun gözükmemesin halinde alınacak aksiyonlara birlikte göz gezdireceğiz.

Facebook hikayede saati bulamıyorum

Facebook uygulamasında hikaye kısmına giriş yaptıktan sonra eklemek istediğiniz görseli ekleyip paylaşmadan önce üst alanı kontrol edelim. Üst kısımda gülen yüzlü dik dörtgen şeklinde bir sembol göreceksiniz.

Facebook hikayede saat gözükmüyor nerede, facebook saat gözükmüyor, facebook hikayede saat yok, facebook hikayede saat bende yok, facebook hikayede saat nerede, facebook hikayede saati bulamıyorum

  • Bu sembole tıkladığınız da şayet karşınıza saat seçeneği sunulmaz ise bu durumda yapmanız gereken işlem uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemektir.
  • Güncel olmadığı için sorun yaşıyor olabilirsiniz.
  • Uygulamayı kaldırıp yükledikten sonra da özellik gelmiyorsa başka bir telefondan deneme sağlamanız da fayda bulunmaktadır.
  • Cihaz kaynaklı mı facebook kaynaklı mı sorun olup olmadığını bu şekilde anlayabilirsiniz.
  • İşlemleri sağladınız ve tespit facebook kaynaklı ise Buraya tıklayıp sorun bildir üzerinden durumu facebook yetkililerine belirtebilirsiniz.

Facebook hikayede saat gözükmüyor nerede diyenlere özel yazımızı sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Aklınıza takılan soruları yoruma ekleyebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Facebook hikayede saat gözükmüyor nerede, facebook saat gözükmüyor, facebook hikayede saat yok, facebook hikayede saat bende yok, facebook hikayede saat nerede, facebook hikayede saati bulamıyorumFacebook hikayede saat gözükmüyor nerede, facebook saat gözükmüyor, facebook hikayede saat yok, facebook hikayede saat bende yok, facebook hikayede saat nerede, facebook hikayede saati bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here