Facebook hikaye indiremiyorum kaydedemiyorum telefonunuza bu bilgilerin eklenebilmesi için izlenecek yolların hangi alandan olacağını haberimizde bulabilirsiniz.

Hikayelerin gelişi ile birlikte artık normal paylaşımların durduğunu gözlemlemek mümkündür. Hikayenin aktif olarak kullanılan sosyal medya platformu ise İnstagram’dan sonra Facebook uygulaması olmuşturr. Hepimizin bildiği üzere hikaye alanında paylaşılan bir durum 24 saat sonra otomatik olarak kaybolmamaktadır. Fakat paylaşım sağladığınız resim galeri alanından değilde uygulama alanından ise o resim indirilmesi veya kaydedilmesi gereklidir. Eğer durum kısmında paylaşılan resmin beğenilmesi sağladıysanız bunu ilerleyen dönemde tekrar paylaşabilmeniz için galeriye indirmeniz gerekiyor. Bazen unutulduğunda resim 24 saatlik dilim sonrasında ulaşmamak adına kaybolmamaktadır. Bazı kullanıcılarımız ise resmin ve ya videonun indirme butonuna tıklaması halinde dahi inmediğini bildirmektedir. İşte biz de tüm bu belirsizliklerin ortadan kaldırılabilmesi adına işlemlerimizi gerçekleştireceğiz.

Facebook hikaye indiremiyorum kaydedemiyorum

Facebook hikayede resmimi indiremiyorum, facebook hikayemde video inmiyor, facebook durumumdaki hikaye kayboldu, facebook hikayemdeki resim nereye gitti?, facebook hikayemdeki paylaşımım neden kayboldu? Bu ve benzeri soruların cevabı için kapsamlıca yaptığımız araştırmaları sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. Sorunlarınızın giderilmesinde en ufak bir katkımız var ise ne mutlu bize. Şimdi gelelim probleminizin giderilebilmesi ve hikaye alanında yapılan paylaşımların telefonunuza nasıl indirildiğine.

Facebook hikaye indirilmiyor

Hikaye alanında yapılan paylaşımlar 24 saat içerisinde otomatik olarak kaybolmaktadır. Facebook’ta hoşunuza giden bir hikayenin telefonda olmasını istiyorsanız bu durumda tek bir tuşa basmak yeterli olacaktır. Tabi hikayenin indirilebilmesi için ise hikaye yüklememiz lazımdır.

Facebook hikaye indiremiyorum kaydedemiyorum, facebook hikaye indirilmiyor, hikaye indiremiyorum, hikayemi kaydedemiyorum, facebook durum indirme, facebook hikayeyi kaydetme

  • Hikayemizi Facebook hesabımıza yükledikten sonra hesabımıza tekrar giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Hesaba giriş sağladığınız andan itibaren orta ekranda ”Hikayen” adı altında bir yazı göreceksiniz.
  • Bu yazının üzerine gelip çift tıklıyoruz.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında hikayeniz karşımıza gelmiş olacaktır.
  • Sol alt tarafta aşağıya doğru inik bir şekilde bir ok işareti gelmesi gerekiyor. ”Kaydet” demeniz durumunda hikaye de var olan video ve resim otomatik olarak telefon galerisine kaydedilmektedir.
  • Sonrasında resmi dilediğiniz gibi yeniden paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook hikayeyi kaydedemiyorum

Belirtilen işlem ayarları sonrasında hikayenin inmiş olması lazım eğer inmediyse internet ile alakalı sorun yaşıyorsunuzdur. Böyle bir durumda interneti aktif konuma getirelim. Sonra uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesi sonrasında telefonu kapatıp açalım. Probleminiz bu yapılan işlemler ile birlikte çözüme kavuşmuş olacaktır.

Facebook hikaye indiremiyorum kaydedemiyorum, facebook hikaye indirilmiyor, hikaye indiremiyorum, hikayemi kaydedemiyorum, facebook durum indirme, facebook hikayeyi kaydetme

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz