Facebook Hikaye Gizleyenleri Görme Bakma işlem adımlarınız için ayarların ve kontrollerin nereden yapılacağını yazımızda konu alacağız. Facebook hesabında durum gizleyenleri görme ve bakma işlem adımları haricinde gizleme ayarları için yapılacak adımları anlatacağız.

Getirilen yeniliklerle birlikte artık her kesime hitap etmeyi başaran bir platform haline gelen Facebook hesabında hikaye özelliği oldukça aktif olarak kullanılmaktadır. Sevilen bir özellik olan hikaye özelliğinde bir çok kullanıcı içerikleri ve ayarlarını tam olarak bilmediğinden ötürü hikaye gizleme adımlarınında nasıl yapıldığını bilmemektedir. Facebook hesabında paylaşılan durumun görmesini istemediğiniz kişilere nasıl gizlemesini sağlayacağınızı, buna bağlı olacak şekilde sizi hikayelerinde gizleyen kişileri nasıl göreceğinizi konu alacağız. Yapılacak olan bu işlem ayarları ve anlatımlar sonrasında hesabınızda kafanız rahat bir şekilde gezinti sağlayabilirsiniz. Adımlar için ise yapmanız gereken tek işlem yazımızı kapsamlı incelemek olacaktır.

Facebook Hikaye Gizleyenleri Görme Bakma

Facebook Hikaye Gizleyenleri Görme Bakma, durum gizleyenleri görme, durum gizleyenleri bakma, hikaye gizleyenleri bulma, facebook hikaye gizleme, facebook hikaye gizleyeni görme, facebook hikaye gizliliği için neler yapılması gerektiğini haberimizi inceledikten sonra çözüme kavuşturacaksınız. Hesap üzerinde bu sorun haricinde karşılaştığınız farklı problemleri yorum alanında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Facebook hikaye gizleyeni görme

Facebook hesabında hikaye gizleyeni görebilmeniz ya da o kişinin sizlerden hikayesini gizlediğini nasıl anlayacağınızı konu alacağız. Yapılacak işlem adımları için eğer facebook hesabında arkadaşınız olan bu kişi farklı bir arkadaşınızda da kayıtlı ise şans eseri bu arkadaşınız da o hikayeyi size gösterdiyse anlayabilirsiniz.

  • Ya da aktif olacak şekilde durum paylaşan bu kişi artık uzun zamandır durum paylaşmıyor ise,
  • Ve sizde bu durumdan rahatsız olup onu takip altında aldıysanız.
  • Yapılacak işlem adımı için yine o arkadaşınızdan rica da bulunarak durum paylaşımı sonrasında size söylenilmesi halinde hesabınızda baktığınız da göremiyorsanız bu durumda hikayeyi sizden gizlemiş demektir.

Facebook Hikaye Gizleme

Facebook uygulamasında nasıl ki karşı taraf size hikayesini gizliyorsa aynı şartlar sizin içinde geçerli olmasından ötürü sizler de hikayenizi karşı tarafa gizleyebilirsiniz.

Bu işlem ayarları için öncelikle ”Facebook” hesabına giriş işlemi sağlıyorsunuz.

  • Daha sonrasında sayfada yer almakta olan ”Hikayeler” yazısının altında bulunan profil ikonuna tıklıyoruz.
  • Tıkladıktan sonra kamera açılacaktır. Üst tarafta bulunan ”…” noktalı bölüme tıklıyoruz.
  • Gelecek olan ekran da ”Hikayeni şu kişilere gizle” diye bir yazı göreceksiniz.
  • Onu işaretleyip devamında açılacak olan ekranda bulunan bilgiler doğrultusunda kişileri kendiniz işaretleyip gizlemeyi tamamlayabilirsiniz.

Facebook Hikaye Gizleyenleri Görme Bakma ile alakadar işlemler bu kadardı. Aklınıza takılan soruları yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır. İyi gezintiler dileriz.

Facebook Hikaye Gizleyenleri Görme Bakma, durum gizleyenleri görme, durum gizleyenleri bakma, hikaye gizleyenleri bulma, facebook hikaye gizleme, facebook hikaye gizleyeni görme, facebook hikaye gizliliği Facebook Hikaye Gizleyenleri Görme Bakma, durum gizleyenleri görme, durum gizleyenleri bakma, hikaye gizleyenleri bulma, facebook hikaye gizleme, facebook hikaye gizleyeni görme, facebook hikaye gizliliği Facebook Hikaye Gizleyenleri Görme Bakma, durum gizleyenleri görme, durum gizleyenleri bakma, hikaye gizleyenleri bulma, facebook hikaye gizleme, facebook hikaye gizleyeni görme, facebook hikaye gizliliği Facebook Hikaye Gizleyenleri Görme Bakma, durum gizleyenleri görme, durum gizleyenleri bakma, hikaye gizleyenleri bulma, facebook hikaye gizleme, facebook hikaye gizleyeni görme, facebook hikaye gizliliği

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz