Paylaş

Facebook hiçbir şey açılmıyor çalışmıyor. Facebook hesabında haber kaynağı kısmında ve diğer özelliklerinde çalışmama sorunu yaşıyorsanız nedenine bakacağız.

Facebook zaman içerisinde milyarlarca kullanıcıya sahip olmayı başaran dev bir sosyal medya uygulamasıdır. Uygulama da sunucu kaynaklı yaşanan arızalarda kullanıcılar kendi internetlerine varana kadar sorgulama yapmaktadır. Başkaları tarafından yüklenen fotoğrafların ekrana yansımaması, resim yüklenmemesi, mesaj gönderilmemesi, durumların açılmaması vs. Gibi sorunlarda yaşanan sıkıntıların nelerle alakalı olduğuna dair bilgileri vermiştik. Fakat bunlar sizin kendi internet bağlantısı ya da uygulamanızla alakalı olan işlemlerdir. 03.07.2019 Tarihi itibariyle whatsapp, instagram ve Facebook uygulamaların genelinde sunucu kaynaklı problemler meydana gelmiştir. Böyle durumlarda başka kişilerinde aynı sorunu yaşadığını bilmek sizleri rahatlamaktadır. Eğer başka kimse de sorun yok sadece sizin hesabınızda varsa bununla ilgili de yapılacak işlemlere bakacağız.

Facebook hiçbir şey açılmıyor çalışmıyor

Facebook gönderilerin hiçbiri açılmıyor, facebook özellikler çalışmıyor, facebook durum çalışmıyor, facebook hesabımda hiçbir şey yapamıyorum, facebook yüklenen fotoğraflar açılmıyor, facebook yüklenen video açılmıyor. Facebook hesabında bahse konu olan sorunları yaşamanız durumunda hemen bir başka kullanıcıya bu sorunu yaşayıp yaşamadığını sormanız gerekiyor. Aynı sorun varsa zaten sunucu kaynaklıdır. Bazı kullanıcılar aynı modeme bağlı olduktan dolayı modem ile alakalı olduğunu düşünebilmektedir.

Facebook gönderilerin hiçbiri açılmıyor

Modem arızası düşüncesiyle hemen modemi resetleme yoluna gidebilirsiniz. Fakat böyle bir yola girmeden önce ilk olarak farklı bir arkadaşınızı arayıp aynı sorunu yaşıyor olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer o da aynı sorunu yaşıyorsa sorun uygulama alakalıdır.

Facebook hiçbir şey açılmıyor çalışmıyor, facebook gönderler çalışmıyor, facebook resimler tümüyle açılmıyor, facebook resimler yarı açılıyor, facebook hiçbir şey gelmiyor, facebook hiçbir şey çalışmıyor

Ama sizden başka hiç kimse böyle bir sorunlar karşılaşmıyorsa bağlantılarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Bağlantıları gözden geçirdikten sonra hangi ağa bağlıysanız o ağdan çıkarak mobil veriye ya da mobilden bağlıysanız wi-fi ağına bağlanarak deneme sağlamalısınız.

Denemeler sonucunda uygulama ile ilgili hala daha sorun devam ediyorsa güncellemeden kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Güncellemelerin göden geçirdikten sonra uygulama şifresini biliyorsanız kaldırıp yeniden yükleme sağlayabilirsiniz. Son olarak hala daha sorun devam ediyorsa başka bir telefondan kendi hesabınıza girerek hesap kaynaklı mı yoksa cihaz kaynaklı mı sorun var bunu gözden geçirmeniz gerekiyor.

Facebook hiçbir şey açılmıyor çalışmıyor, facebook gönderler çalışmıyor, facebook resimler tümüyle açılmıyor, facebook resimler yarı açılıyor, facebook hiçbir şey gelmiyor, facebook hiçbir şey çalışmıyor

Sorun Facebook hesabınızla alakalıysa telefonu salladığınızda sorun bildir ekranı karşınıza gelecektir. Sorun bildirisi yaparak ilgili yaşanan durumu Facebook yetkililerine iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here