Facebook Hesabını Nasıl Silinir Resimli Anlatım ile ilgili işlemlerinizin nasıl yapılacağını ve hesap silme sayfası ile linkini siz değerli okurlarımızla paylaşacağız.

Sosyal medya devi Facebook, her geçen gün o kadar büyük kitleye sahip olmaktadır ki artık önüne geçilmez bir hal almıştır. Bu denli hızlı büyüyen bu ağ ile ilgili olarak elbetteki hizmetten memnun olmayıp hesabı tamamen kapatma isteyen kullanıcı kitlesi de bir o kadar fazladır. Yalnız hizmetin tamamen silinmesi ile ilgili işlemlerin nereden ve nasıl yapılandırılacağı maalesef bilinmemektedir.

Hesabınızın silinmesi için sayfa ve linki aşağıda sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Aşağıdaki adımları tek tek takip etmeniz durumunda hesabınızın silinmesini sağlayabilirsiniz.

Facebook Hesabını Nasıl Silinir Resimli Anlatım

Facebook Hesabını Nasıl Silinir Resimli Anlatım, facebook hesap silme linki, facebook hesap silme mobil, facebook hesap silme, facebook kapatmak istiyorum, facebook hesap dondurma

Facebook hesabının silme işlemlerinin sağlanabilmesi için öncelikle Facebook hesabınıza giriş işlemini gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında boş bir İnternet sayfası açıyoruz.

  • Arama satırı kısmına ”www.facebook.com/help/delete_account” olarak yazdıktan sonra Enter’a tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

Facebook Hesabını Nasıl Silinir Resimli Anlatım, facebook hesap silme linki, facebook hesap silme mobil, facebook hesap silme, facebook kapatmak istiyorum, facebook hesap dondurma

Yaptığımız işlemler sonrasında karşınıza ”Hesabımı Sil” yazısı gelecektir.

Facebook’u bir daha kullanmayacağını düşünüyorsan ve hesabının silinmesini istiyorsan, bunu senin için yapabiliriz. Hesabını yeniden etkinleştiremeyeceğini ve ayrıca ekledğin içerik ve bilgilerin hiçbirinin geri getirilemeyeceğini lütfen unutma.

Hesabınızı hala silmek istiyorsanız. Hesabımı Sil’e tıklayın.

  • Alt satırda bulunan ”Hesabımı Sil” ikonuna tıklıyoruz.

Facebook kapatmak istiyorum

Facebook Hesabını Nasıl Silinir Resimli Anlatım, facebook hesap silme linki, facebook hesap silme mobil, facebook hesap silme, facebook kapatmak istiyorum, facebook hesap dondurma

Facebook kapatmak istiyorum işlemlerimizin sonuna geldiğimizde ise ”Hesabı Kalıcı Olarak Sil” kısmı gelecektir.

  • Şifre: alan bölümüne Facebook hesabınıza giriş gerçekleştirdiğiniz, şifrenizi giriyoruz.
  • Güvenlik Kontrolü için alt satırda bulunan Kutucuğa resimde görmüş olduğumuz değerlerin girişini gerçekleştiriyoruz.
  • Daha sonrasında sayfanın alt satırında yer almakta olan ”Tamam” ikonuna tıklıyoruz.

İşlemlerimizin gerçekleştirilebilmesi için ”Tamam” bölümüne tıklamanız halinde karşınıza hesabınız dondurulmuştur. 14 gün sonra tamamen iptal olacaktır. Bu süre zarfı içerisinde tekrar bizimle devam etmek isterseniz hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Denilecektir. Bu alan üzerinden işlem gerçekleştirmeniz halinde tekrar girmediğiniz süre zarfında hesap belirlenen tarih itibariyle kapatılacaktır. 14 gün içerisinde hesabını diğer kullanıcılara tarafından görünmeyecektir.

İşlem adımları sonrasında herhangi bir sorun yaşar iseniz yorumda bu durumu belirtmeniz halinde tarafınıza doğrudan yanıt geldiğini göreceksiniz. Bu bağlamda takipte kalmanız yeterli olacaktır.

Dilerseniz sizler için derlemiş olduğumuz Axen Tv TURKSAT 4A Uydu Kanal Ayarları ile ilgili makalemizi inceleyebilirsiniz.

 

 

Önceki İçerikAxen Tv TURKSAT 4A Uydu Kanal Ayarları
Sonraki İçerikFacebook Sorun Bildirme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz