Facebook Hesabımı Silemiyorum Kapatamıyorum ile ilgili sıkça sorular gelmeye başlamıştır. Haliyle gelen sorunların cevap bulması ve mobil telefondan nasıl hesabı silme adımlarını nasıl yapılacağı konusunda yardımcı olacağız.

Akıllı telefonların çıkmasıyla birlikte artık gencinden, yaşlısına varana kadar herkesin facebook hesapları bulunmaktadır. Hesaplar içerisinde gezintiler gerçekleştiriliyor. Yalnız zamanla ya sevgiliniz olduğunda ya tartışma yaşadığınızda ya da zamanınızın bir çoğunu almasından ötürü hesabın kullanılmaması istemektesiniz. Dolayısıyla bu durumun önüne geçilebilmesi için yapılacak olan işlem ayarlarını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Yapacağımız ayarlar sonrasında hesabınızın silinme adımlarını tamamen sağlayabilirsiniz. Hesabı diler telefonunuzdan silebilir dilerseniz de tablet ya da bilgisayardan da kapatabilirsiniz. Bu sizin o anki ana bağlı olacak şekilde yapacağınız işlem adımlarını kapsamaktadır. Şimdi ayarlara başlayabiliriz.

Facebook Hesabımı Silemiyorum Kapatamıyorum

face silemiyorum, face kapanmıyor, facebook kapanmıyor, facebook silinmiyor, facebook silme mobil, hesabimi silme, facebook nasıl kapatılır telefondan, facebook hesap silme mobil, facebook hesap silme resimli anlatım, facebook hesap dondurma, facebook mesenger silme gibi tüm ayarların sonuca erebilmesi ve sorunsuz bir şekilde hesabınızı kapatılabilmesi için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

Facebook Silinmiyor

Kullanımını sağladığınız Facebook uygulamasını mecbur ya da keyfi sebeplerden ötürü kapatmak ya da komple iptal etmek durumunda kaldığınızda bu ayarları nereden yapıldığı konusunda oldukça sorunlar yaşanmaktadır. Haliyle aklınıza takılan bu sorunları artık problem oluşturmaması için yapılacak olan işlem ayarlarını aşağıdaki şekilde yapılandırmasını gerçekleştirebilirsiniz.

  • https://www.facebook.com/help/delete_account#_=_ yazıp girişini sağlayabilir ya da şöyle bir yöntem sağlayabilirsiniz. Gelen linkin üzerine tıklamasını gerçekleştirip işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.
  • Sonrasında karşınıza ”Hesabımı sil” adı altında bir ekran gelecektir.

Facebook Hesabımı Silemiyorum Kapatamıyorum, face silemiyorum, face kapanmıyor, facebook kapanmıyor, facebook silinmiyor, facebook silme mobil, hesabimi silme

Facebook Kapanmıyor

Facebook hesabının kapatma kararı aldıysanız bu durumda yukarıdaki linke tıkladığınızda böyle bir ekran gelecektir.

Hesabımı Sil

  • Facebook’u bir daha kullanmayacağını düşünüyorsan ve hesabının silinmesini istiyorsan, bunu senin için yapabiliriz. Hesabını yeniden etkinleştiremiyeceğini ve ayrıca eklediğin içerik ve bilgilerin hiçbirinin geri getirilemeyeceğini lütfen unutma.
  • Hesabınızı hala silmek istiyorsanız. Hesabımı Sil’e tıklayın.

Hesabımı  Sil alanına tıklamanız yeterli olacaktır. Böylelikle hesabınızın kapatılma adımlarını gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem ayarları sırasında hesabınızı ile ilgili sorun yaşıyorsanız aşağıda yorum bölümünde durumu bizlere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz