Facebook hesabımı geri alamıyorum olmuyor bu tip durumlarda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini detaylandıracağız. Facebook hesabına giriş yapamıyorsanız ve tekrar geri almak için çaba gösteriyorsanız aşağıdaki yazımızı incelemeniz yeterli olacaktır.

Her gün girdiğiniz hesabınıza bir anda giriş gerçekleştirdiğiniz sırada alınan hatalardan dolayı giriş yapmanız engellendi ve tekrar geri almanın nasıl sağlanacağını bilmiyorsanız sizler için neler yapılması gerektiğini anlatacağız. Öncelikle arkadaşlar her zaman bu durumu düşünmeli ve şifrenizi korumalısınız. Facebook hesabınızı güvene almanın bir çok yöntemi ve yolu bulunmaktadır. Bu gelen yöntemlerin tamamı sizlerin hesabınızı koruma altına alınmasıyla alakalıdır. Haliyle hesabınızı ne kadar güvende tutarsanız sorun yaşamanız o kadar azalacaktır. Asıl konumuza gelecek olursak facebook hesabınızı geri almanız için yapacağınız yöntemleri kapsamlıca sizlere sunduktan sonra bundan sonraki süreç içerisinde sorun yaşanmadan gezintinize gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz.

Facebook hesabımı geri alamıyorum olmuyor

Facebook hesabımı geri alamıyorum olmuyor, face geri alma, hesabımı geri alamıyorum, hesabım çalındı, facebook hesap kurtarma, facebook giriş yapamıyorum, facebooka girilmiyor diye bir bağlantı ile karşı karşıyasanız ve kimlik bilgileriniz ile facebook hesabında kullanım gerçekleştirmiş olduğunuz hesaptaki isim bilgileriniz birbiri ile uyuşuyorsa bu durumda ilk olarak hesabınıza erişim gerçekleştiriyoruz. Ve daha sonrasında kimliğinizi göndermenizi isteyen alandan kimliğin ön yüzündeki isim soy isim doğum tarihi ve fotoğrafınızı gönderiyorsunuz.

Facebook hesap kurtarma

Yaptığınız bu işlem sonrasında gerekirse bilgisayarınızdan bir de virüs taraması gerçekleştirmesini sağlayın çünkü çeşitli virüslerden ötürü de hesabınıza giriş sağlayamıyor olabilirsiniz. Yani farklı tarayıcılardan da denemenizde fayda bulunmaktadır.

Facebook hesabınıza giriş sağlayamadığınız süre dilimi içerisinde facebook bazen sizlerin karşısına arkadaşlarınızı tanımanızı istemektedir. Etiketlediğiniz arkadaşlarınızı tanımanız durumunda hesaba erişiminiz geri gelecektir.

Eğer bu ve benzeri durumlarda daha öncesinde hesaba girişler sırasında bir güvenlik kodu belirlediyseniz gelen güvenlik kodunu doğru cevaplayıp tekrardan hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Bunların tamamına bağlı olacak şekilde hesaba giriş yapılamama durumları sonrasında daha öncesinde güvenilir arkadaşınızı,

  • Facebook hesabınızın ”Ayarlar” bölümünde yer almakta olan ”Güvenlik ve giriş ayarları” adımında hesabınıza erişim sağlayamadığınız taktirde 3-5 arkadaş seçin alanını işaretlediyseniz,
  • Bu seçtiğiniz arkadaşlarınıza bildirim göndermeyi deneyelim.
  • Doğum tarihi ile ilgili bilgileri seçtikten sonrada sorun ile ilgili problem ortadan kalkacaktır.

Facebook giriş yapamıyorum

Yapılan tüm bu işlem ayarları sonrasında hala daha hesabınıza erişim işlemi sağlayamıyorsanız bu durumda giriş sorununuzu aşağıda sizlere ileteceğimiz alan üzerinden facebook’a bildirmeniz gereklidir.

  •  Facebook sorun bildirme linki alanından Facebook’a sorunu kapsamlı olacak şekilde iletmesini gerçekleştirdiğiniz andan itibaren verdiğiniz mail adresi üzerinden sizlere iletişime geçilecektir.
  • Böylelikle yaşanan sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook hesabımı geri alamıyorum olmuyor, face geri alma, hesabımı geri alamıyorum, hesabım çalındı, facebook hesap kurtarma, facebook giriş yapamıyorum, facebooka girilmiyor

Facebook hesabımı geri alamıyorum olmuyor, face geri alma, hesabımı geri alamıyorum, hesabım çalındı, facebook hesap kurtarma, facebook giriş yapamıyorum, facebooka girilmiyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz