Facebook hesabımda gif gözükmüyor cıkmıyor. Facebook hesabında gönderiye ve yoruma gif eklemek istiyorsunuz fakat gif’ler gelmiyorsa çözüm makalemizde.

Hareketli resim olarak bilinen gif özelliği artık tüm sosyal medya uygulamalarında aktif olarak kullanılmaya başlamış durumdadır. Twitter uygulamasında görülen ve paylaşılan bu özellikler kısa bir süre sonra instagram ve facebook hesaplarında da boy göstermeye başlamıştır. Biz de bu yazımızda facebook hesaplarında gif özelliğinin gerek yapılan gönderiler de gerekse de yapılan yorumlarda kullanımının nasıl olacağını daha önce paylaşmıştık. Yalnız bir çok kullanıcı bu özelliğin kendi telefonlarında ya da kendi hesaplarında olmadığını bildirdi. Facebook hesaplarında görünmeyen bu özellik ile ilgili incelemeler tamamlandı. Yaptığımız inceleme sonucu gif özelliğinin nerede olduğunu, neden gözükmediğini kapsamlıca ele aldık. Facebook uygulamasında gif özelliğinin çıkmamasıyla ilgili işlemler sağlanan müdahalelerle birlikte son bulacaktır.

Facebook hesabımda gif gözükmüyor cıkmıyor

Facebook gif nerede, facebook gif bulamıyorum, facebook gif neden gözükmez, facebook gif niye yok, facebook gif özelliğini göremiyorum, facebook gif bağlantısını bulamıyorum, facebook hareketli resim nerede?. Facebook hesabında gönderi yaptığımız ve yorum gerçekleştirirken kullandığımız hareketli resimlerin gözükmemesi anlık olarak canınızı sıkabilir. Bu tarz durumlarda can sıkıntısına girmeden araştırma içerisine girdiyseniz ve haberimize ulaştıysanız. Yapılacak işlemler sonucu problemin giderileceğini belirtmemiz de fayda bulunmaktadır.

Facebook gif gözükmüyor

Facebook uygulamasında gif özelliğinin görünmemesi durumunda ilk yapmanız gereken adımlar aşağıdaki gibidir;

Facebook hesabımda gif gözükmüyor cıkmıyor, facebook gif gözükmüyor, facebook gif çıkmıyor, facebook gif çalışmıyor, facebook gif gelmiyor, facebook gif nerede

  • Öncelikle telefon üzerinden giriş yapıyorsanız telefonu kapatıp açalım.
  • Ardından uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Hesabınıza tekrar giriş yapıyoruz.
  • Yapılan işlem sonrasında hala yok ise bu durumda özelliğin hesaba gelmemesiyle alakalı bir problem var. Geçici engel almış olabilirsiniz. Böyle bir durum yaşanmadıysa,
  • Başka bir telefondan denemesini gerçekleştirelim.Ya da telefonunuzdan yeni bir hesaba giriş yapın sorun eğer yoksa dediğimiz gibi geçici engel gelmiş olabilir.
  • Sağlanan bu işlemler netice vermez ise sitemiz de var olan ”facebook sorun bildirme” makalemize göz atarak facebook’a bu özelliğin olmadığını belirtebilirsiniz.
  • Tüm bu işlemlerin yanı sıra telefonun sıfırlama işlemlerini de sağlamanız da fayda bulunmaktadır. Ya da eski marka bir telefon kullanıyorsanız özellik telefonunuz da desteklenmiyor olabilir.

Facebook hesabımda gif gözükmüyor cıkmıyor diye anlatımını gerçekleştirdiğimiz yazımız da aklınızda yer eden bir sorun varsa bizimle yorum kısmından iletişime geçebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz