Facebook hesabıma video ekleyemiyorum ve koyamıyorsanız böyle bir durumda sebebinin ne olduğunu açıklayacağız. Facebook uygulamasında video paylaşmıyorum diyorsanız sebebini detaylandıracağız.

Genciyle yaşlısıyla tüm kesime hitap eden Facebook uygulamasında paylaşımlarımız oldukça önem arz ettiğinden dolayı yapılan paylaşımların içeriklerine de bir o kadar dikkat edilmesi gereklidir. Örnek veriyorum telif hakkı edinmiş olan ya da facebook kurallarını ihlal eden bir paylaşım şikayet edilmesi durumunda hesabınızdan kaldırılır. Dolayısıyla bu bağlamda dikkat edilmesi gereken ince hususlar bulunmaktadır. Tüm veriler kapsamında bazı anlarda da sebebini bilmediğiniz nedenlerden dolayı hesaba video ekleyememe, koyamama ya da paylaşamama gibi durumlarla karşı karşıya kaldığınız elbetteki olmuştur. İşte tam da bu noktada neden yükleme olmadığını buna sebep veren nedenleri detaylıca sizlere sunacağız.

Facebook hesabıma video ekleyemiyorum

Facebook hesabıma video ekleyemiyorum, video ekleyemiyorum, video paylaşamıyorum, facebook video paylaşamıyorum, facebook video ekleyemiyorum, facebook video yükleyemiyorum diye artık üzüntü içerisinde olmamanızı rica ediyorum. Böyle bir durumda yapmanız gereken ilk işlem internet veriyi kontrol etmek olacaktır. Bağlantıdaki verileri kontrol ettiğiniz de bir sorun yoksa aşağıdaki adımları inceleyelim.

Facebook video paylaşamıyorum

Uygulama içerisinde internet bağlantısını kontrol etmemize rağmen videoların paylaşımında sorun yaşıyorsanız öncelikle video formatının, boyutundan kaynaklanabilir.

Yayınlayacağımız videonun uzunluğu da oldukça önem arz etmektedir. Uzunluk en fazla 120 dakika olmak üzere ayarlı olması gereklidir. Dosya boyutlandırması ise 4.0 GB olacak şekilde ayarladıktan sonra problem kalmayacaktır.

Şimdi bu bahsedilen adımları kontrol ettiğiniz de bir kere deneme yaptığınız da 3-4 kez deneme yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Yani sürekli denemeniz sonucu değiştirmeyecektir.

Facebook video yükleyemiyorum

Belirttiğimiz işlem ayarları sonrasında sorun devam ediyorsa eğer yapılacak işlemler için öncelikle Facebook hesabınıza giriş sağlıyoruz.

Hesaba giriş işlemi sonrasında sağ alt tarafta yer almakta olan ”?” işaretine tıkladıktan sonra gelecek olan seçenekler içerisinde alt tarafta bulunan ”Bir sorun bildirin” yazısına tıklayıp neyin çalışmadığını Facebook’a ilettiğiniz de incelemeler yapılıp sorun giderilecektir.

Böylelikle Facebook hesabıma video ekleyemiyorum sorun ortadan kalkacaktır.

Facebook hesabıma video ekleyemiyorum, video ekleyemiyorum, video paylaşamıyorum, facebook video paylaşamıyorum, facebook video ekleyemiyorum, facebook video yükleyemiyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz