Facebook hesabı kaç sikayet sonrası kapanır sorusunun yanıtını merak edenler yazımızda detayları bulabilecektir. Facebook uygulamasında bir kişinin hesabı kaç şikayet sonrasında kapatılır? Diye merak edenler arasında iseniz yazımızı inceledikten sonra soru işaretlerinizi kaldırabilirsiniz.

Fake hesapların oldukça fazla olduğu sosyal medya platformu Facebook uygulamasında bu sorunun önüne geçilebilmesi adına ciddi adımlar atılmış durumdadır. Facebook hesabı üzerinde açılan bu hesaplar kişilerin rahatsızlığına sebebiyet veren noktalara kadar uzanmaktadır. Örneğin, sizin adınıza açılan taklit hesap, yaşı tutmayan çocuğunuzun üzerine açılan hesaptan tutunda eski sevdiklerinize varana kadar bir çok kişi herkes adına hesap açılımı sağlamaktadır. Hal böyle olunca da hesapların kapatılmasını şikayet yoluyla nasıl sağlanacağını merak edenler de bulunmaktadır. Şimdi burada siz normal bir hesabı şikayet ederek, herhangi bir suçu olmadan işlem sağlamaya kalktığınız da facebook bunu daha sonrasında kontrol elbette ki etmektedir. Yani bir çok kullanıcımız herhangi bir suçu olmadan hesabının sebepsiz yere kapatıldığını da beyan etmektedir. Böyle durumlarda neler yapılacağını da konu alacağız.

Facebook hesabı kaç sikayet sonrası kapanır

Facebook hesabı kaç sikayet sonrası kapanır, facede kaç kişi şikayet ederse hesap kapanır, facebook hesap kapattırma, facebook şikayetle hesap kapattırma, şikayet ederek face kapatmak, facebook kapattırma, facebook kaç şikayetle kapanır sorularının yanıt bulabilmesi ve araştırmalarımızın sizlere sunumunun sağlanabilmesi için yazımızı incelemeniz yeterlidir.

Facebook hesap kapattırma

Facebook hesabında sizi taklit eden bir hesabı, uygunsuz resim paylaşan bir profili, tacizde bulunan kişiyi, taklit hesap açan birini, dolandırıcılık yapan bir kişiyi ve buna bağlı olacak şekilde dolandırma, cinsel paylaşım, taciz de bulunan kişilerin hesaplarının kapatılarak önüne geçilebilmesi için eminim sizler de bir çok araştırma içerisine girmişsinizdir.

  • Facebook uygulamasında sizi taklit eden, taciz eden ya da dolandırıcılık, müstehcen içerikler paylaşan profilin kaç şikayet üzerine kapatılacağına ilişkin herhangi bir veri bulunmamaktadır.
  • Yani bir sayı belirtmemiz inanın mümkün değil fakat burada sizlere önerimiz ne kadar kişi şikayet ederse şikayetin boyutu o kadar önem arz edecektir.
  • Bazı kullanıcılarımız ben o kadar şikayet ettim ama bir sonuç yok kapanmıyor diye bilgi vermektedir.
  • Facebook milyonlarca kullanıcısı olan bir platform olmasından ötürü şikayetin ivedil bir şekilde devreye alınma gibi bir durum zaten mümkün olmayacağından dolayı beklemenizde fayda bulunmaktadır.

Facebook hesabı kaç sikayet sonrası kapanır, facede kaç kişi şikayet ederse hesap kapanır, facebook hesap kapattırma, facebook şikayetle hesap kapattırma, şikayet ederek face kapatmak, facebook kapattırma, facebook kaç şikayetle kapanır Facebook hesabı kaç sikayet sonrası kapanır, facede kaç kişi şikayet ederse hesap kapanır, facebook hesap kapattırma, facebook şikayetle hesap kapattırma, şikayet ederek face kapatmak, facebook kapattırma, facebook kaç şikayetle kapanır

Facebook hesabı kaç sikayet sonrası kapanır, facede kaç kişi şikayet ederse hesap kapanır, facebook hesap kapattırma, facebook şikayetle hesap kapattırma, şikayet ederek face kapatmak, facebook kapattırma, facebook kaç şikayetle kapanır

.

Facebook kaç şikayetle kapanır

Facebook hesabının yukarıda belirttiğimiz görsellerle nasıl şikayet edileceğini sizlere sunumunu gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Ancak bunun için belli bir sınır olmadığını iletmek isterim.

Facebook hesabı kaç sikayet sonrası kapanır sorusunun cevabı ne kadar çok kişi şikayet ederse o kadar hızlı bir yol izlemiş olursunuz. İyi gezintiler dilerim

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz