Paylaş

Facebook hareket dökümü nerede nedir. Facebook uygulaması içerisinde bulunan hareket dökümü hakkında bilmeniz gerekenleri yazımızda konu aldık.

Facebook diğer sosyal medya uygulamalarından farklı bir ağdır. Hiçbir şekilde popülerliği kaybetmeyen platformda kitle her daim yükselmektedir. Sosyal medya hesaplarımızda gezinti yaptığımız sırada bilmeden farklı işlemler yapabilmekteyiz. Ya da hesaba başka birileri giriyor mu? Bu soruyu kendinize eminim sormuşsunuzdur. Facebook kullanıcıların topluluk kurallarına önem verirken aynı zamanda gezinti yaptığı sırada yaptığı işlemlere de öncü olmaktadır. Ki zaten bundan dolayı yıllardır hiç popülerliği kaybetmeden günümüze kadar kullanımı sağlanmaktadır. Facebook hesabımızın içerisinde o kadar çok ayar var ki bunların hepsini tek kurcalamakta bulmak imkansız diyebiliriz. Uygulamada bulunan hareket dökümü de sizin facebook üzerinde yaptığınız her şeyi içerisinde barındırdığı yerdir. Bu alandan eskiye dair tüm verileri görerek düzenlemesini sağlayabiliyorsunuz. Nerede olduğunu ve ne işlev gördüğünü yazımızda aktarımını gerçekleştireceğiz.

Facebook hareket dökümü nerede nedir

Facebook hareket dökümü ne işe yarıyor, facebook hesabımda hareket dökümü ayarı nedir, facebook hareket dökümünü ben bulamıyorum, facebook uygulamasında benim hesabımda hareket dökümüne ulaşabilmek için ne yapmam lazım, facebook hareket dökümünü açma. Telefonlardan ya da bilgisayarımızdan Facebook uygulamasına giriş yaptığımız için hareket dökümüne her iki alanda da nasıl erişim sağlayacağınıza bakacağız. Böylelikle sizlerde artık facebook üzerinde yapmış olduğunuz tüm işlemleri görebileceksiniz.

Facebook hareket dökümü ayarları

Bilgisayarınızda facebook uygulamasına giriş yaptığınızda sağ üst tarafta bulunan ‘’Ayar’’ sekmesine tıklayıp oradan da gelen seçenekler içerisinde ‘’Hareketler dökümü’’ alanına girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook hareket dökümü nerede nedir, facebook hareket dökümü, facebook hareket dökümünü bulamıyorum, facebook hareket dökümü gözükmüyor, facebook hareket dökümü nerede, facebook hareket dökümü ne demek
  • Yine aynı şekilde telefonunuzdan hareketler dökümü bölümüne girmek için ise profil alanına geliyoruz.
  • Profili düzenle butonuna tıklıyoruz. Karşımıza gelen seçenekler içerisinde yapmış olduğunuz tüm verileri görüntülemesini sağlayabiliyorsunuz.
Facebook hareket dökümü nerede nedir, facebook hareket dökümü, facebook hareket dökümünü bulamıyorum, facebook hareket dökümü gözükmüyor, facebook hareket dökümü nerede, facebook hareket dökümü ne demek

Yaptığınız gönderileri, paylaşımları, beğenileri ya da yorumları aklınıza ne geliyorsa bu hareket dökümü alanından görebilme imkanınız vardır. Silmek istediğiniz ya da geri almak istediğiniz işlemler için gönderi üzerine gelerek ayarlarınızı yapabilirsiniz. Olurda sorun yaşarsanız bunu bize yorumdan iletmeniz yeterlidir. Fakat bu alanın sol tarafında bulunan bilgilerden tüm her şeyi bularak bilgilere erişim gerçekleştirebilirsiniz. Hareket dökümü bir nevi sizi zamana yolculuğa götürmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here