Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumu bu yazımızda Facebook haberim olmadan ödeme alınmış ödeme itirazı konusundaki ayarların ile ilgili detaylı bilgi vereceğiz.

Facebook’un kendi içerisinde kullanıcılarına verdirmiş olduğu reklamlar milyarlarca doları bulmaktadır. Kullanıcılar ise vermiş oldukları reklamların kusursuz şekilde işlenmesini istemektedir. Lakin bazı kişiler Facebook haberim olmadan ödeme alınmış ödeme itirazı konusunda araştırma içerisine girmektedir.

Sizin reklam verebilmeniz için kart bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Ardından tanıtımı başlatmak istediğiniz tarihi seçip tanıtımları başlatabilirsiniz. Lakin haberin olmadan çekilen tutarlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Şimdi isterseniz eğer neler yapmanız gerektiğine bakalım.

Facebook haberim olmadan ödeme alınmış ödeme itirazı

Facebook ödeme itiraz

Facebook ödeme itirazı için yapmanız gereken ayarların neler olduğunu gözden geçirerek sorunlarınızı ortadan kaldıracağız. Bilginiz olmadan alınan bir tutar varsa buna itiraz etmek elbette sizin de hakkınız. Tutarlar yüksekte olabilir düşükte. Sonuçta paranızın boş yere gitmesini hiç kimse istemez.

Hesabınızda bilinmedik ya da yetkilendirilmemiş bir çekim görmeniz durumunda her konuda olduğu gibi bu konuya da itirazda bulunabilirsiniz. Tabi bunun için doğru bir iletişim alanı bulmanız gerekiyor.

  • Haberiniz olmadan alınan tutar için ödeme itirazı yapmak istiyorsanız,
  • https://www.facebook.com/help/contact/1856425021037976#_=_ bu formun üzerine dokunmanız ya da ilgili formu tarayıcınıza yazıp aratma yapmanız halinde karşınıza farklı bir ekran gelecektir.
  • Gelen ekranda ‘’Yetkilendirilmemiş veya bilinmeyen çekimler’’ adı altında bir sayfa olacaktır.
  • Burada altta iki adet seçenek bulunacaktır. İkisinin de ayarlamalarını kendinize bağlı olacak şekilde seçip itirazınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sorununuzu bildirdiğinizde öyle anında bir geri dönüş beklememeniz gerekiyor. Çünkü bu sizi sıkıntıya sokacaktır.
  • Aslında hemen de geri dönüş yapılabilmektedir. Lakin bu Facebook’un yoğunluğuna bağlı olacak şekilde değişkenlik göstermektedir.
  • Geri dönüş sağlandığında sizin girdiğiniz iletişim bilgilerine mail gönderilecektir.
  • Talimatların hepsi bu mailde yer alacağından dolayı size düşen ise verilen talimatları işleme koymanız olacaktır.

Facebook sürekli ödeme alınıyor

Facebook haberim olmadan ödeme alınmış ödeme itirazı

Facebook sürekli ödeme alınıyor diye sıkıntıya girdiyseniz sorununuzu bu yol ile kesin olarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Facebook gereksiz yere ödeme alınmasın diye ilgili formu kullanıcıları için faal hale getirmiştir. Tabi çoğu kullanıcı bu detayları bilmediğinden ötürü sorunla karşılaşmaktadır.

Bizde siz değerli okurlarımızın sıkıntıya girmemesi adına gerekli olan kontrollerimizi yaparak forma ulaşmış bulunuyoruz. Konunun dışında farklı bir problem yaşıyorsanız eğer durumu bize yorum alanından bildirmeniz yeterlidir.

Önceki İçerikinstagram yasaklı etiketler nelerdir bulma
Sonraki İçerikinstagram pazarlaması ve reklamları
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here