Paylaş

Facebook haber kaynağı gözükmüyor. Facebook haber kaynağı alanı açılmıyor ya da güncellenmiyor ise tüm sorunları nasıl gidereceğimizi anlatacağız.

Facebook hesabında yapılan paylaşımlarınız haber kaynağında gözükmesi gereklidir. Yapılan paylaşımların gösterildiği alanın adına da haber kaynağı denilmektedir. Haber kaynağının güncellenmesi sonrasında bir çok yeni paylaşım karşınıza gelmektedir. Ancak sürekli güncelleme ya da yenileme sağlarsanız yapılan yeni bir paylaşım olmadığı için yenileme yapmaz. Onun dışında haber kaynağı gözükmeme ya da yenileme istediğinde boş gelen ekran için incelemelerimizi tamamladık. Yaşanan aksaklık sonrasında ilk kontrol için uygulamadan çıkış yapıp tekrar girerek deneme gerçekleştirmenizdir. Bunun dışında facebook hesabınıza başka bir telefondan ya da bilgisayardan giriş yapmanızdır. Şayet orada da aynı problem devam ediyorsa bu durumda internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Ağı kontrol ettikten sonra sorunu devam edenler için çözüme yönelik gerçekleştireceğimiz aşamalardan bahsedeceğiz.

Facebook haber kaynağı gözükmüyor

Facebook haber kaynağı boş, facebook haber kaynağı güncellenmiyor, facebook haber kaynağı yenilenmiyor, facebook haber kaynağı neden yenilenmiyor, facebook haber kaynağı görünmüyor, facebook haber kaynağı yok. Facebook hesabında yeni gelen gönderilerin gösterildiği alan haber kaynağı alanıdır. Ama yenilenme de ya da güncelleme de oluşan sıkıntılar da bu alana gönderi gelmeyecektir. Yaşanan sıkıntı sonrasında internet ile ilgili de problem olabilme ihtimali bulunmaktadır. Böyle bir ihtimal söz konusu değil ise sorunu Facebook yetkililerine iletmemiz gereklidir.

Facebook haber kaynağı güncellenmiyor

Bahsedilen bütün ayarları tek tek kaleme aldınız ve hala daha hiç bir alanda sorun yaşanmadığı tespit ediliyorsa sorunu yetkililere iletmelisiniz. Konuyu facebook yetkililerine iletebilmeniz için Buraya tıklayıp erişim gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook haber kaynağı gözükmüyor, facebook haber kaynağı güncellenmiyor, facebook haber kaynağı yenilenmiyor, facebook haber kaynağı görünmüyor, facebook haber kaynağı çalışmıyor, facebook haber kaynağı açılmıyor

Sayfaya giriş yaptıktan sonra karşınıza facebook haber kaynağı ile ilgili sorun bildirme alanına yönlendirileceksiniz. Bu sayfa da ki bilgilendirmeleri girip formu doldurduktan sonra alt tarafta bulunan ”Gönder” ikonuna tıklamanız yeterlidir.

İşlemler tamamlandıktan sonra Facebook yaşanan durumu inceleyip sizlere geri dönüşü yapacaktır. Bu süreç 10 gün sürebilir. Belirli bir süre belirtmemiz sizleri yanıltabileceği için bu süre zarfında geri dönüş yapılacaktır. İletişim e-posta alanına facebook’un sizinle iletişime geçeceği mail adresini yazmanız gereklidir.

Facebook haber kaynağı gözükmüyor problemine dair tüm ayarları bu yönde iletmeniz durumunda hiç bir sıkıntı kalmadan haber kaynağına yüklenen görselleri takip edebilirsiniz.

 

Facebook haber kaynağı gözükmüyor, facebook haber kaynağı güncellenmiyor, facebook haber kaynağı yenilenmiyor, facebook haber kaynağı görünmüyor, facebook haber kaynağı çalışmıyor, facebook haber kaynağı açılmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here