Paylaş

Facebook gruptan ayrılamıyorum cıkamıyorum. Facebook uygulamasında dahil edilmiş olduğunuz bir gruptan sıkıldığınızda nasıl çıkacağınızı anlatacağız.

Kullanıcı kitlesiyle sosyal medyanın yıllardır en popüler ağı olarak bilinen Facebook uygulamasında her geçen gün grup sayılarının arttığını görüyoruz. Oluşturulan gruplara dahil edilme size sorulmadan da yapılabilmektedir. İstek gönderimi sonrasında gruba dahil olmanızı isteyen arkadaşlarınızı kırmamak için dahil olduğumuz anlarda olmaktadır. Belli bir süre sonrasında zaman tünelinde gezinti yaptığımız sırada sürekli olacak şekilde gruplardan paylaşılan gönderiler her alanı kaplıyor. Ve başka paylaşılan gönderileri göremez hale geliyoruz. Bunu yaşamamak için dahil olmuş oldukları gruptan ayrılmak isteyen çıkmak isteyen kullanıcıların da sayıları hayli fazladır. Yalnız bunu nasıl yapacağını bilmeyen kitle de bulunduğu için yazımızı hazırladık. Facebook artık gencinden yaşlısına her kesime hitap edebilmektedir. Haliyle her geçen gün facebook’a yeni üyeler gelmektedir. Gelen üyeler facebook alanında neyin nereden olduğunu, nasıl bir işleyişe girmesi gerektiğini bilememektedir. Bu kapsamda hazırladığımız gruptan ayrılma nasıl yapılır? Adlı makalemiz işinizi oldukça görecektir.

Facebook gruptan ayrılamıyorum cıkamıyorum

Facebook gruptan nasıl ayrılabilirim?, facebook gruptan ayrılmak istiyorum, facebook dahil olduğum gruptan çıkmak istiyorum, facebook gruptan çıkamıyorum,facebook gruptan nasıl çıkabilirim?, Facebook hesabımızda gezinti sağladığımız sırada grup sayfalarında yapılan gönderiler her geçen gün artışını göstermesinden ötürü bu durum can sıkıcı hale gelebilmektedir. Hal böyle olunca da arkadaşlarımızın yapmış oldukları paylaşımları bazen göremeyebiliyoruz. Dahil olduğunuz gruptan nasıl çıkılacağını ise işleme koyduğumuz ayarlar sonrasında ortadan kaldıracağız.

Facebook gruptan nasıl ayrılırım

Dahil olmuş olduğunuz bir grubun yapmış olduğu paylaşımlardan artık kına geldiyse bunun önüne nasıl geçeceğinizi kaleme almış bulunuyoruz. Facebook gruptan ayrılmak istiyorsanız bu işlemler için ilk olarak dahil olduğunuz grubun ana sayfasına geliyoruz.

Facebook gruptan ayrılamıyorum cıkamıyorum, gruptan çıkma, gruptan ayrılamıyorum, facebook gruptan çıkma, facebook gruptan nasıl ayrılırım, facebook gruptan ayrılma

  1. Sayfaya geldikten sonra kapak fotoğrafının hemen altında ”Katıldın” yazısını göreceksiniz.
  2. Katıldın yazısının üzerine gelip tıkladığınızda ”Grupta takibi bırak ve gruptan ayrıl” seçeneklerinin olduğunu göreceksiniz.
  3. ”Gruptan ayrıl demeniz durumunda artık dahil olunan gruptan ayrılmış olacaksınız.
  4. Grupta daha sonrasında yapılan paylaşımları göremeyeceksiniz. Bu da sizi rahatlatacaktır.

Facebook gruptan ayrılamıyorum cıkamıyorum sorununa istinaden ilgili işlem yöntemlerini anlattık. Aklınıza takılan soru işaretleri var ise bunu yorumda paylaşmanız yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here