Paylaş

Facebook gruplarını engelleyemiyorum silemiyorum. Facebook hesabında bir grubun engellenmesi için yapmanız gerekenleri kapsamlıca ele alacağız.

Yaşlısından gencine varana kadar her kesim tarafından kullanılan facebook uygulamasında artık gruplar oldukça artmaktadır. Kişiler dahil oldukları gruplar sayesinde bir çok kişiyle iletişim halinde olabilmektedir. Bazı durumlar da ise bu gruplara bilinmeden ya da istenmeden dahil olunmaktadır. Tabi gruplarda paylaşılan her türlü video ya da resim gönderileri ise sizin akış alanınızdan da yayınlanmaktadır. Bu durum Facebook’un istediği bir durumdur. Çünkü gruplara üyelikler ne kadar fazla olur ise aktif süresi o kadar daha artışı sağlanacaktır. Ancak sevmediğiniz ya da beğenmediğini gönderileri artık görmek istemeyebiliyoruz. Bu durumda da grubun engellenmesine yönelik işlem sağlamak istiyoruz. Gruptan çıkabilmeniz ile ilgili yazımızı daha öncesinde sizlere sunmuştuk. Hazırlanan bu yazımız da ise o gruba dair hiç bir şeyin artık gözükmemesini sağlamanız mümkün olacaktır.

Facebook gruplarını engelleyemiyorum silemiyorum

Facebook dahil olduğum grubu engelleme, facebook grup engellenmiyor, facebook grup silinmiyor, facebook grup nasıl silinir, facebook grup nasıl engellenir, facebook bir grubu nereden engelleyebilirim. Facebook hesabında gezinti sağladığınız da bu durum eminim sizinde  başınıza gelmiştir. Bilerek ya da isteyerek üye olmadığımız bir gruba aniden katılmış olabildiğimizi görebiliyoruz. Belli bir aşama bu grupta kaldıktan sonra paylaşılan bildirimler bizim hoşumuza gitmediğin de gruptan sessiz sedasız ayrılmak istiyoruz. Ancak tekrar dahil olmak istemeyeceğiniz için bunu engelleme yaparak sağlayabilirsiniz.

Facebook grup engelleme

Hesap içerisinde gezinti sırasında üye olmuş olduğunuz bir gruba dair en ufak bir şey görmek istemiyorsanız. Bunu nasıl sağlayacağınızı sizlere sunacağız. Beraber yapacağımız bu işlemler sonrasında ise artık gruba dair en ufak bir şey görmeyeceksiniz.

  • İlk olarak facebook hesabımıza giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Hesaba giriş yaptıktan sağ üst bölümde var olan ”OK” işaretine tıklıyoruz.
  • Gelecek olan ekran da ”Ayarlar” giriş yaparak sol menüde var olan ”Engelleme” kısmına giriyoruz.
  • Açılan sayfanın orta kısmında var olan ”Grupları engelle” adı altında bir alan göreceksiniz.
  • Grup ismini yazıp ara dedikten sonra grup bilgilendirmesi karşınıza gelecektir.
  • Hangi grubun engellenmesini istiyorsanız seçmeniz yeterli olacaktır.

Facebook gruplarını engelleyemiyorum silemiyorum problemi için çözüm yöntemlerini ele almış olduğumuz bu yazımızda aklınıza takılan bir nokta var ise bizimle yorumda belirtebilirsiniz.

Facebook gruplarını engelleyemiyorum silemiyorum, grup engelleme, grup silme, facebook grup engelleme, facebook grup nasıl engellenir, facebook grup silme

Facebook gruplarını engelleyemiyorum silemiyorum, grup engelleme, grup silme, facebook grup engelleme, facebook grup nasıl engellenir, facebook grup silme Facebook gruplarını engelleyemiyorum silemiyorum, grup engelleme, grup silme, facebook grup engelleme, facebook grup nasıl engellenir, facebook grup silme

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here