Paylaş

Facebook gruplar sekmesi eklendi nerede. Facebook uygulamasında gruplar sekmesi hesaplara eklendiği için bunun nerede olduğunu yayınlayacağız.

Facebook özellikle gruplarla ilgili yeniliklerine hızla devam etmektedir. Bu bağlamda önemli gelişmelere imza atan uygulama durmak bilmemektedir. Marketplace ve watch sonrasında artık telefon alanlarına gruplarında olduğu seçenek eklenmiş durumdadır. Tüm uygulamalarda gruplar açılarak oradan sohbetler edilmektedir. Fakat Facebook uygulamasında ki grupların önemi ise daha farklıdır. Hoşunuza giden paylaşımların olduğu gruba dahil olduğunuz da facebook haber kaynağınız hep istediğiniz paylaşımlarla dolu olacaktır. Ve aynı zamanda gruplardan satışlarda çok sık yapıldığından ötürü genel olarak gruplara dahil olan kitle sayısı fazlaydı. Şimdi bu sekmenin hesaplara nereye geldiğini ve nasıl kullanılacağına dair bilgiyi sizlerle paylaşacağız. Gruplar sekmesinin gelmediği hesaplara da nasıl getirileceğine ilişkin bilgilendirmeleri yazı içerisinde bulunabilirsiniz.

Facebook gruplar sekmesi eklendi nerede

Facebook gruplar sekmesi geldi, facebook gruplar yenilendi, facebook gruplar sekmesi benim hesabıma gelmedi, facebook gruplar sekmesi bende neden yok, facebook gruplar sekmesi benim hesabıma eklenmedi. Yönünde dile getirilen işlemlerin çözüm bulması ve rahat bir şekilde gruplara giriş yapabilin diye neler yapacağınızı kapsamlı şekilde yayınlayacağız. Eminim ki bundan sonra daha sık paylaşımları görmeniz artarken gruplara dahil olduktan sonra da çoğu kişiyle de muhabbet daha da koyulaşacaktır.

Facebook gruplar sekmesi bende yenilenmedi

İlk olarak Android ya da iOS tabanlı olsun olmasında tüm telefonlara bu alan eklenmiştir. Şimdi bu alanın nereye geldiğine birlikte kontrol edeceğiz. Tıpkı ana sayfa gibi gruplara da ana sayfanıza gidermiş gibi gidebileceksiniz.

Facebook gruplar sekmesi eklendi nerede, facebook gruplar sekmesi yok, facebook gruplar sekmesi çıkmıyor, facebook gruplar sekmesi bana gelmedi, facebook gruplar sekmesi yenilendi, facebook gruplar sekmesi

Bunun için hesabın hemen alt sayfasında bulunan üç tane profil simgesi göreceksiniz. Bu alana girişimizi sağladıktan sonra gruplarla ilgili tüm verilere ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Hangi gruba katılmak istiyorsanız bu alandan işlem yapabilirsiniz.

Facebook gruplara oldukça önem vermektedir. Nedeni ise uygulamada herkesin kendi şahsi hesaplarında neredeyse bir grup oluşturulmuş haldedir. O yüzden Facebook yetkilileri de grupların olduğu alana daha fazla önem aşılamaktadır.

Facebook gruplar sekmesi eklendi nerede, facebook gruplar sekmesi yok, facebook gruplar sekmesi çıkmıyor, facebook gruplar sekmesi bana gelmedi, facebook gruplar sekmesi yenilendi, facebook gruplar sekmesi

Facebook gruplar sekmesi eklendi nerede diyenler belirttiğimiz alana girdiğinde kendi hesaplarında böyle bir ibarenin gelmediğini görmektedir. Hesap güncel olmadığından ötürü uygulamayı güncellemeniz gerekiyor. Kaldırıp yeniden yükleyerek deneme gerçekleştirmesi sağlayabilirsiniz. Bunu yapmadan önce muhakkak facebook giriş bilgilerinize sahip olmanız gerektiğini unutmayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here