Paylaş

Facebook grup kuramıyorum açamıyorum. Facebook hesabında kapalı, gizli ve herkese açık bir grup açabilmeniz için makalemiz yeterli olacaktır.

Sosyal medyanın en popüler ağı olan Facebook hesabında gezinti sağladığımız sırada artık bir çok grup sayfalarıyla karşı karşıya gelmekteyiz. Hatta bu gruplara üye olduklarımız dahi bulunmaktadır. Bazı gruplar ise kapalı ve gizli açılarak dışarıdan üyeliğin yapılması için yöneticinin onay vermesi gereklidir. Facebook hesabında sizlerde benim böyle bir grubum olsun eminim istiyorsunuzdur. Bir gruba üye olmaktansa o grubun yöneticisi olup kendi yönetiminiz doğrultusunda ilerlemesi daha aktif olmanızı sağlayacaktır. Yalnız facebook kullanıcıları bu işlemlerin nereden ve nasıl yapılacağını konusunda bir fikre sahip olamadıkları için uygulama içerisindeki incelemeleri sağladık. Aslında oldukça basit bir işlemi olan grup kurmanın sadece bilinmezliklerden dolayı oluşturulamaması oldukça can sıkıcı bir durum. Eğer siz de facebook hesaplarınızı açıp sadece grup oluşturmak için verilecek talimatları bekliyorsanız o halde başlayabilirsiniz.

Facebook grup kuramıyorum açamıyorum

Facebook grup oluşturma, facebook gizli grup kurma, facebook gizli grup açma, facebook kapalı grup nasıl oluşturulur?, facebook kapalı grup nasıl açılır?, facebook herkese açıp bir grup açma, facebook grubuma ad veremiyorum, facebook gruba isim verme, facebook gruba nasıl isim verilir? Facebook alanında açacağınız grup işlemleri için tüm detaylara yazımızda değineceğiz. Böylece oluşturulacak olan grup her kesim tarafından dikkat edilecek ve bu bağlamda üye sayınız her geçen gün daha da artacaktır.

Facebook grup açma

Facebook’ta grubun açılması için işlemleri merak ettiğinizi biliyoruz. Tabi sadece görsellere bakarak işlem sağlamayı denememeniz bizim en büyük isteğimizdir. Çünkü yazılar içerisine hatasız bir şekilde nasıl ilerleme yapacağınıza dair önemli tüyolar vermekteyiz. Bu yüzden ilk olarak yazılan içeriği okuyup ardından işlemleri denemeye geçtiğiniz de eminim problemsiz şekilde sorun ortadan kalkmış olacaktır.

Facebook grup kuramıyorum açamıyorum, facebook grup kur, facebook grup açma, facebook grup kurma, facebook kapalı grup açma, facebook gizli grup açma

  • Facebook hesabımıza giriş işlemi sağladıktan sonra sağ üst bölümünde yer alan ”Ayar” sekmesine tıklıyoruzç
  • Gelen seçenekler içerisinde ”Grup kur” yazısını görmeniz mümkündür.
  • Buraya tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekran üzerinden ”Gruba bir ad ver” yazısını göreceksiniz. Hemen bu alana gruba daha öncesinde belirlemiş olduğunuz ismi yazalım.
  • Onun sonrasında facebook hesabına var olan arkadaşlarımızın tamamını ”Bazı arkadaşları ekle” kısmından eklemesini gerçekleştirelim.
  • ”Gizliliği seç” kısmından ise grubunuzun kapalı, gizli ya da herkese açık olup olmadığını belirlemeniz mümkündür.
  • Tüm işlemleri sağladıktan sonra ”Oluştur” demeniz yeterli olacaktır.

Facebook grup kuramıyorum açamıyorum sorunu için işlemleri sağladıktan sonra problem ortadan kalkmış olacaktır. Grubunuz oluşmuş ve facebook arkadaşlarınıza istek gidecektir.

Facebook grup kuramıyorum açamıyorum, facebook grup kur, facebook grup açma, facebook grup kurma, facebook kapalı grup açma, facebook gizli grup açma Facebook grup kuramıyorum açamıyorum, facebook grup kur, facebook grup açma, facebook grup kurma, facebook kapalı grup açma, facebook gizli grup açma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here