Paylaş

Facebook grup davetlerini engelleyemiyorum. Facebook hesaplarında sürekli gelen grup davetlerinden sıkıldıysanız gelememesi için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Facebook’ta var olan grupların her geçen gün arttığını görmeniz mümkündür. Bu grupların açılımı sonrasında sürekli birileri tarafından gruba dahil edilmek ise başka bir olaydır. Zaten bu gruplara dahil eden birisi ise sizin farklı farklı gruplara ekleme sağlayabiliyor. Ya da sürekli gruba dahil olabilmeniz için size bildirim göndermektedir. Tabi burada bir art niyet bulunmamaktadır. Çünkü o grup yöneticisi hem grubunun üye sayısını artırmayı hedefliyor hem de sizin o gruba katılarak renk katmanızı istiyor. Ancak siz kabul etmedikçe sürekli gelen bu bildirimleri belli aşamadan sonra sizleri sıkıntıya sokabilecektir. Biz de bu yazımız da bu bildirimlerin hem önüne geçebilmek hemde artık o kişi tarafından size sürekli grup daveti gönderilmemesi için işlemleri ele aldık. Uygulamamız içerisinde izleyeceğimiz yöntemler sonrasında problem ortadan kalkacaktır.

Facebook grup davetlerini engelleyemiyorum

Facebook grup daveti gelmesin, facebook grup davetlerini engelleme, facebook grup davet edeni engelleme, facebook sürekli gelen grup davetleri artık gelmesin, facebook grup daveti almak istemiyorum. Facebook uygulaması içerisinde gezinti sağladığınız bir den bire bir gruba dahil olabilme ya da grup daveti gelebilmesi mümkündür. Gelen bu grup daveti sonrasında akış alanında grup ile ilgili gelen paylaşımlar can sıkabiliyor. Gruba davet eden kişiyi engelleme işlemi için onu komple engellemeden durumu ele alabilirsiniz.

Facebook grup daveti engelleme

Sosyal medyanın en popüler ağı olarak Facebook hesabında gruba davet eden kişinin kişisel hesabını engellemeden gruba dahil olmayabilirsiniz. Bunu nasıl yapılacağı ise yazımızın içeriğinde sizlere sunulmuştur.

Facebook grup davetlerini engelleyemiyorum, grup davetini engelleme, davetleri engelleme, facebook grup daveti engelleme, facebook grup bildirimi gelmesin, facebook grup daveti gelmesin

  • Hesabımıza giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra sağ üst kısımda var olan ”Ok” işaretine tıkladıktan sonra gelen ekrandan ”Ayarlar” kısmına tıklıyoruz.
  • Ardından gelen ekranın sol menüsünde bulunan ”Engelleme” kısmına giriş yapıyoruz.
  • Engelleme alanına giriş yaptıktan sonra sayfayı biraz aşağıya doğru çektiğinizde ”Grup davetlerini engelle” seçeneğini göreceksiniz.
  • Gelen bu kısımdan ”Bu kişilerin davetlerini engelle” sizi gruba dahil eden kişilerin isimlerini yazmanız halinde artık istek gönderse de size bildirimler gelmeyecek ve gruplara dahil olmayacaksınız.
  • Bu aşama da sorun ile karşı karşıya kalmanız durumunda yorumda durumu bizlere iletebilirsiniz.

Yaptığımız işlemler sonrasın da Facebook grup davetlerini engelleyemiyorum çözüm işlemleri ele almış olacaksınız.

Facebook grup davetlerini engelleyemiyorum, grup davetini engelleme, davetleri engelleme, facebook grup daveti engelleme, facebook grup bildirimi gelmesin, facebook grup daveti gelmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here