Paylaş

Facebook grubun yöneticisi engellenebilir mi? Facebook’ta grup üyesi grup yöneticisi engellendiğinde ne olur? Sorusunun yanıtı haberimizde yer almaktadır.

Facebook hesaplarında hızla artan grup sayıları her geçen günde daha da popüler hala gelmektedir. Bir çok facebook kullanıcısı sürekli artan grup sayılarını baz alarak kendi gruplarını kendileri kurmaktadır. Tabi bu alanda grup üyesi kalarak grupta paylaşılan yazıları takip etmek isteyenlerde bulunmaktadır. Açılan grupların her birinin yöneticisi o grubu açan kişi olarak bilinse de grup yöneticileri kendilerine de yine yönetici ataması gerçekleştirebilmektedir. Bazen grup yöneticileri ile grup üyeleri arasında tartışma da yaşanabilmektedir. Yapılan bu tartışma sonrasında bazı kullanıcılar grup yöneticilerini engelleyebilmektedir. Ancak engelleme sonrasında ne olduğunu merak eden kullanıcı kitle sayısı da oldukça fazladır? Yani grup yöneticisini engellediğim için artık gruptan atıldım mı? Ya da beni gruptan çıkarırlar mı? Grupta ki akıbetim ne olacak? Diye bir çok soru işaretlerini kendilerine sormaktadır. Aslında bu soruların tamamının cevabını bir çatı altında toplamamız mümkündür. Yönetici engellendikten sonra nelerin olacağına birlikte göz atacağız.

Facebook grubun yöneticisi engellenebilir mi

Facebook grup yöneticisi engellenebilir. Facebook grup yöneticisi engellenirse ne olur?, facebook grup yöneticisini grup üyesi engelleyebilir mi?, facebook grup yöneticisini engelledim ne olacak?, facebook grup yöneticisi engellenirse hesabıma bir şey olur mu?, Facebook hesaplarında oluşturulan grupların her birinin yöneticileri ve yöneten kişileri vardır. Bu yöneticilerin isim ve soy isim bilgilerini ya da facebook isimlerini bilmeniz durumunda o kişiyi engelleyebilirsiniz. Facebook’ta özgürlük esas alınmaktadır. Herkes herkesi engelleyebilir ve buna bağlı olacak şekilde paylaşımlarına ve gezintilerine devam edebilmektedir.

Facebook grup yöneticisi engellenirse ne olur

Facebook hesabında bir grubun üyesi grup yöneticisini engelleyebilir ancak yönetici, üyenin grup hareketlerini görmeye devam edecektir. Grup yöneticisi, üyenin grup dışındaki yaptıkları paylaşımlar, gönderiler, video ve resimleri göremeyecektir.

Facebook grubun yöneticisi engellenebilir mi, facebook grup, facebook grup yöneticisini engelleme, grup yöneticisi engelleme, facebook grup yöneticisi engellenirse ne olur, facebook grup yöneticisi silme

Haliyle siz bir grup yöneticisi engelledikten sonra size herhangi bir zarar olmayacaktır. Sadece o grup yöneticisi engellenmiş olacaktır. Hiç kimsenin bir dokunulmazlığı bulunmamaktadır. Bu alanda sınırsız yetki herkeste olduğu gibi sizde de mevcuttur.

Facebook grubun yöneticisi engellenebilir mi sorusunun yanıtını sağlamış bulunuyoruz. Aklınıza soru işaretleri var ise bunu yorumda bizimle paylaşabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Merhabalar ben iki gun once bir grup kurdum.. uye de ekledimm. Ama simdi uyelere davet istegi gonderemiyorum. Her islemi yapiyorum ama uye davet edemiyorum benim diger uyeler ekleyebiliyorlar ama

  2. Merhaba kolay gelsin. Mevcut bir facebook grubum var 2 tane yöneticim var bu 2 kişinin yetkilerini alamıyorum hata veriyor grup kurucusu benim çözümü nedir bunun ustad.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here