Paylaş

Facebook grubumdaki yöneticiyi cıkartma. Grubunuza yönetici ya da moderatör olarak seçtiğiniz kişiyi gruptan atma ve çıkarmak için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Facebook hesabında oluşturduğumuz bir grupta yönetici ya da moderatör seçimlerini kendiniz gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabi bu seçimlerimizi en yakınınız için kullanmanız da fayda bulunmaktadır. Çünkü belirlediğiniz ikinci bir grup yöneticisi sizin yetkililerinizin tamamına sahip olmaktadır. Siz nasıl tüm yetkilere sahipseniz yönetici olarak seçtiğiniz kişi de aynı yetkilere sahip olmaktasınız. Bunun için belirlediğiniz kişiler sizin günlük yaşantınızda samimi olduğunuz ve o kişiden size zarar gelmeyecek birini seçmeniz gereklidir. Yoksa açmış olduğunuz grubun yöneticisi iken bir anda üye olmakla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yalnız bazen grup yöneticisini en yakınımız seçmiş olsak bile o kişiyle aramız kötüleşebiliyor ya da grubu iyi yönetemediği için kişiyi grup yöneticiliğinden ya da moderatörlüğünden çıkarmak istemekteyiz. Fakat yönetici seçtikten sonra bu kişinin yöneticilikten bir an önce nasıl çıkarılacağının bilinmemesi soru işaretlerini ve araştırmayı da arkasından getirmektedir. Biz de şimdi bu işlemlerin yanıtını sizlere sunacağız.

Facebook grubumdaki yöneticiyi cıkartma

Facebook grubumdaki yöneticiyi çıkartmak istiyorum, facebook grubumda yöneticiyi nasıl çıkartabilirim?, facebook grubumdaki birini yöneticilikten çıkarma, facebook grubumdaki birini moderatörlükten çıkarma, facebook grup yöneticisi atma, facebook grup yönetici nereden çıkartılır? Facebook hesabında oluşturduğunuz gruba atamış olduğunuz bir yöneticiyi tekrardan verdiğiniz görevi geri almak istiyorsanız hangi yolların takip edilmesi gerektiğine birlikte bakacağız. İşlemler sonuç vererek problem çözümlenmiş olacaktır.

Facebook grup yöneticisini çıkarma

Yöneticisinin siz olduğu ve daha sonrasında sizlerin iş yükün azaltılabilmesi için yöneticilik verdiğiniz bir grup üyesinin o görevden tekrar alabilmeniz için hangi adımlar gerekli bu işlemleri maddeler halinde kaleme aldık;

Facebook grubumdaki yöneticiyi cıkartma, gruptan yöneticiyi atma, grubumdaki yöneticiyi çıkarma, facebook grubumdaki moderatör çıkarma, facebook grubumdaki yöneticiyi çıkarma, facebook grup yöneticisini çıkarma

  1. Öncelikle grubunuzun ana sayfasına gelerek ”Üyeler” kısmına tıklıyoruz.
  2. Beraberinde ”Yöneticiler” alanına geliyoruz.
  3. Yöneticiler veya Moderatörler’in altında, görevden çıkarmak istediğiniz üyenin yanındaki ayar işaretine tıkladıktan sonra Yöneticiyi çıkar ya da moderatörü çıkar adı altında gelen seçeneğe tıklamanız yeterli olacaktır.

Facebook hesabında birini yöneticilikten çıkardığınızda, bu kişinin başkalarını üyelikten veya yöneticilikten çıkaramayacağını, yeni yöneticiler ekleyemeyeceğini ve grubun tanımını ve ayarlarını düzenleyemeyeceğini de bilmenizi isteriz. Zaten bu kişi sizin güveninizi sarsan biri olduğundan dolayı eminim bu işlemlerle ilgili yetkilerin kendisinden alınması için işlemleri ele almış olmalısınız.

Facebook grubumdaki yöneticiyi cıkartma varsa akılda soru işaretleri bizlerle yorum kısmından iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here