Paylaş

Facebook grubumdaki birinin engelini kaldırma. Facebook grup engel listesi ya da engellenen kişinin engelini kaldırma işlemleri için yazımıza göz atabilirsiniz.

Facebook uygulamasında yöneticisi olduğumuz grupta değer verdiğimiz bir kişiyi yapmış olduğu paylaşımlar sonrasında engellemesini sağlamaktayız. Engel sonrasında daha sonrasında kişinin günlük hayatta bizimle konuşması ve böyle paylaşımlarda artık bulunmayacağını bildirmesi üzerine engeli kaldırmak isteriz. Yönetimini gerçekleştirdiğimiz grubun engel listesine daha öncesinde hiç girmediyseniz bu durumda engelin nasıl kalkılacağı da merak konusu olacaktır. İşte tam bu adımda biz devreye girmekteyiz. Facebook grubunuzun engel listesinin nerede olduğunu ve buna bağlı olacak şekilde engellenen bir kişinin yeniden engellinin kalkması için izleyeceğiniz çözüm adımları yazımızda yer alacaktır. Sağlanan işlem sonrasında üyeniz tekrardan gruba üye olabilecek ve yapılan paylaşımları görebilecektir.

Facebook grubumdaki birinin engelini kaldırma

Facebook gruptaki birinin engelini kaldırma, facebook grup engel listesi, facebook grup üyemin engelini kaldırmak istiyorum, facebook grupta engellediğim birinin engeli nasıl kalkar, facebook grubumda engellediğim üyenin engeli kaldırma, facebook grup alanında engel listesine nasıl ulaşırım. Facebook’te yöneticisi olduğunuz grupta engellediğiniz birinin tekrar engelinin kalkması için engel listesine giriş sağlamanız gereklidir. Yalnız normal engel listesinde bu kişileri görmeniz mümkün değildir. Grup sayfanızın ana ekranında giriş sağlayıp listeden bu kişiyi çıkartabilirsiniz.

Facebook grupta birinin engelini kaldırma

Grupta birinin engelinin kaldırılabilmesi ve grubun engel listesine ulaşabilmeniz için yapılması gerekenler maddeler halinde sunacağız;

Facebook grubumdaki birinin engelini kaldırma, facebook engeli kaldırma, facebook grup engel listesi, facebook grup engel listesi nerede, facebook engel kalkmıyor, facebook grupta birinin engellini kaldırma

  • Açmış olduğumuz grubun ana ekranına geldikten sonra sol üst köşede yer almakta olan ”Üyeler” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Daha sonrasında sağ tarafında bulunan ”Engellenenler” bölümüne giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Sonrasında engelini kaldırmak istediğimiz kişinin sağ tarafında bulunan ”Engellemeyi kaldır” seçeneğine tıklamanız durumunda sorun ortadan kalkmış olacaktır.
  • Facebook’ta var olan grubunuzun engel listesi de bu sayede öğrenilmiş olacaktır.
  • Tabi istediğiniz kişiyi yine engelleyebilir harici durumunda burada tanımadığınız kişilerin engelini de kaldırabilirsiniz.

Facebook grubumdaki birinin engelini kaldırma işlem ayarları sırasında oluşan bir sıkıntı ya da aklınıza takılan bir soru olursa yorumda bizlere paylaşabilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here