Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook grubum kapandı ve grubu geri alma işlemleriniz konusunda hangi yolları izlemeniz gerektiğini aktaracağız.

Facebook uygulaması üzerinden sizde kendinize bağlı olacak şekilde gruplar oluşturup bu gruplarda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. Ki zaten şuan da grup sayısı uygulama içerisinde günden güne artış göstermektedir. Durum böyle olunca da bazı hatalar ve problemlerde arkasından gelmektedir. Facebook grubum kapandı ve grubu geri alma ayarlarının nasıl sağlanacağına birlikte bakacağız.

Facebook grupları da normal hesaplarınız gibi kapanmaya gidebilmektedir. Rakipleriniz tarafından yoğun bir şikayet almanız durumunda bu hesabında kapanmaması gibi bir durum söz konusu değildir. Ya da yaptığınız paylaşımlar farklı kişileri rahatsız edecek seviyede ise gelen yoğun şikayet üzerine hesaplarınız kapamaya gidebilmektedir. Kapatılan hesabın nasıl geri alınacağına ise kontrol edeceğiz.

Facebook grubum kapandı ve grubu geri alma

Facebook grubum kapandı

Facebook grubum kapandı diye araştırma yapıyorsanız eğer konu hakkındaki araştırmalarımızı sizlere sunacağız. Gerçekleştireceğiniz işlemlerle birlikte artık grubunuzu tekrar geri alma şansınız artacaktır. Tek isteğimiz adımları doğru bir şekilde işleme koymanız olacaktır.

Her alanda olduğu gibi bu alanda da yaşadığınız sıkıntıyı form üzerinden Facebook yetkililerine bildireceksiniz. Burada asıl önemli konu ve üzerinde durulması gereken husus ise doğru form üzerinden yetkililerle iletişime geçmek olacaktır.

Şimdi siz hazırsanız eğer hangi yollarla iletişime geçilmesi gerektiğine bakalım.  https://www.facebook.com/support/legal/dmca_counter#_=_ adresine giriş gerçekleştirelim. Direk linkin üzerine de tıklamanız yeterlidir.

Karşınıza gelen ekranda sizden istenilen bilgileri doğru olacak şekilde girişini sağlayın. Tabi forma tıkladığınızda şayet ekran açık değilse sorun yaşayabilirsiniz. Yani Facebook hesabınız aktif bir şekilde çalışıyor olması gereklidir.

Facebook grubu geri alma

Facebook grubum kapandı ve grubu geri alma

Facebook grubu geri alma işlemlerinizi bu formu doldurup göndermenizle birlikte kurtarmanız mümkündür. Yapılan bir paylaşım ya da atılan spamlar yüzünden grubun kapatılması söz konusu ise bununla ilgili incelemeyi form üzerinden gönderdiğiniz talebe istinaden teknik ekipler sağlayacaktır.

İşlemler sonucunda en ufak bir sıkıntı yaşamanız durumunda ilgili bilgilendirmeyi bize yorum alanından dile getirebilirsiniz. Facebook hakkında sormak veya merak ettiğiniz farklı konu var ise bize bunu yorum alanından bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here