Paylaş

Facebook grubum aramalarda cıkmıyor gözükmüyor. Açılan grubun arama motorunda görünmüyor ise grup ayarlarının nereden yapılacağını konu aldık.

Facebook üzerinde oluşturulan grup sayıları her geçen gün artış göstermektedir. Tabi bu facebook yetkililerinin de istemiş olduğu bir özelliktir. Çünkü her gruba dahil olan üyeler oldukça grup içerisindeki kişiler aktif olacağı için facebook kullanıcıları da uygulama içerisinde daha fazla zaman geçirecektir. Dolayısıyla grup açılımının artışı sonrasında hemen hemen herkes kendi yönettiği bir grup oluşturmaktadır. Bazı kullanıcılar ise açmış oldukları bu gruplarla ilgili bazı hatalarla karşı karşıya kalmaktadır. Bilindiği üzere grup açılımları kapalı, gizli ve herkese açık olmak üzere açılan bir özelliktir. Açılan grubun arama motorlarında çıkmadığını, bu alanda gözükmediği için üye artışının olmadığı söyleyen grup yöneticileri için yazımızı hazırladık. Hangi nedenlerden dolayı açılan grubunun arama motorlarından çıkmadığını kapsamlıca ele alarak problemin giderilmesini gerçekleştireceğiz. Sağlayacağınız işlemlerle birlikte artık her geçen gün grup üye sayısında da gözle görülür bir artış göreceksiniz.

Facebook grubum aramalarda cıkmıyor gözükmüyor

Facebook grubum aramalarda neden çıkmıyor, grubum arama kısmında gözükmüyor, grup ismim arama motorunda çıkmıyor, facebook’ta açtığım grup arama kısmında çıkmıyor, facebook grubum aramada bulunamıyor, facebook grubumu aramada bulamıyorum, facebook grubum neden arama da çıkmıyor. Facebook’ta bir grup yöneticisi iseniz grubunuzun idaresini iyi sağlamanız durumunda üye sayılarının artışını görebilirsiniz. Tabi bazı konular siz ne kadar da iyi olursanız olun buna engel olabiliyor. O yüzden facebook’un arama alanında gruba verilen adı girdiğinizde grup ismi çıkmıyorsa izlenecek çözüm yöntemlerini ele aldık.

Facebook grubum aramalarda bulunmuyor

Açmış olduğunuz grup Facebook’un arama alanında bulunmuyor ise bu durumda yaptığınız hata grubun aramalarda gözükmemesi için ”Gizli” olarak seçtiğinizden kaynaklıdır. Gizli seçilmiş olan bir grubu ise üyelerinizin mevcutta bulunan ve eski üyeler görebilmektedir.

Dolayısıyla grubun gizlilikten çıkarılması sonrasında herkese açık hale geldikten sonra da aynı sorun devam ediyorsa bu durumda grubun adı yanlış yazılmasından ötürü böyle bir durum ile karşı karşıya kalırsınız.

Facebook grubum aramalarda cıkmıyor gözükmüyor problemi için ilgili çözüm yöntemlerini sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Facebook grubum aramalarda cıkmıyor gözükmüyor, grubum aramalarda bulunmuyor, grubum aramalarda çıkmıyor, facebook grubum aramalarda gözükmüyor, facebook grubum aramalarda çıkmıyor, facebook gurubum aramalarda bulunmuyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here