Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Facebook gözden geçirme bende çıkmıyor ve nerede diyenler için izlenecek çözüm yollarına değineceğiz.

Facebook dünya genelinde en çok kullanıcı kitlesine sahip olan platformlardan birisidir. Milyarlarca kullanıcıya sahip uygulamada istenilen her şeyin mevcut olduğunu söylemekte mümkündür. Son zamanlarda Facebook gözden geçirme bende çıkmıyor ve nerede araştırmalarının arttığını gözlemlemiş bulunmaktayız.

  • Facebook hesabınızda hesabınızı bir başkasının gözünden görmenizi, etiketleme ayarlarını kontrol edeceğiniz bir alandır.
  • Uygulamada böyle bir alanın olmadığını gördüğünüzde anlık panik yaşayabilirsiniz.
  • İlgili ayarın hangi alanda olduğunu ve bu alanın görünmeme durumunda nelerin yapılması gerektiğine ayrıntılarıyla birlikte kontrol edeceğiz.

Facebook gözden geçirme bende çıkmıyor ve nerede

Facebook gözden geçirme bende çıkmıyor

Facebook gözden geçirme bende çıkmıyor bildiğiniz üzere uygulama başkasının gözünden gör seçeneğini güvenlik açığının oluşmasından ötürü kapalı duruma getirmişti. Hatta bir ara bu özelliği komple kaldırmıştı. Ancak ilerleyen dönemlerde ise özelliği tekrar aktif duruma getirerek kullanıcıların huzuruna sunmuş durumdadır.

İlgili alana ise ‘’Gözden geçirme’’ alanına gelerek ulaşabiliyorsunuz. Buraya ise ilk olarak uygulamanıza giriş sağlayıp gelen sayfanın sağ üst alanında yer alan aşağıya doğru ok işaretine tıklayıp ‘’Ayarlar ve gizlilik’’ bölmesine tıklayın.

Daha sonrasında ise gelen sayfanın sol menü ekranında yer alan ‘’Profil ve etiketleme’’ bölümüne tıklayın. Açılan sayfayı ise aşağıya doğru kaydırdığınızda gelen ekranda ‘’Gözden geçirme’’ seçeneğini görmüş olacaksınız. Gözden geçirme butonunun karşısındaki alandan da yapmak istediğiniz işlemleri devreye alabilmeniz mümkündür. Fakat ben bu alana geldiğimde hiçbir bilgilendirme göremiyorum diyorsanız o halde nelerin gerekli olduğuna bakalım.

Facebook gözden geçirme nerede

Facebook gözden geçirme bende çıkmıyor ve nerede

Facebook gözden geçirme nerede olduğunu yukarıda belirttik. Geldiğiniz ekranda böyle bir bilgilendirme yok ise farklı bir tarayıcı üzerinden giriş yaparak deneme gerçekleştirin. Telefondan bağlantı kuruyorsanız eğer uygulama şifre bilgilerinizi biliyor olmanız durumunda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek deneme sağlayabilirsiniz.

Yine gelmiyor ise bu durumu Facebook yetkililerine sorun bildir üzerinden iletmeniz durumunda kontroller yetkililer tarafından sağlanacak ve tarafınıza bilgilendirme gönderilecektir. Facebook için sormak ya da eklemek istediğiniz farklı bir konu varsa eğer bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikTelegram çevrimiçi olduğum görünmüyor ve çıkmıyor
Sonraki İçerikFor The King sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here