Paylaş

Facebook gözden geçireceğin içerikler var. Hesabınıza bilgisayardan giriş yaptığınızda profilde gördüğünüz bu bilginin ne işe yaradığını ele aldık.

Facebook her anlamda sürekli kendini geliştirmekte olan bir platformdur. O kadar yeni özellik gelmekteki bunların bazılarını hep sonradan fark ediyoruz. Facebook uygulamasının en güzel yanlarından birisi de hem telefonlardan hem de bilgisayarlardan rahat bir şekilde kullanımın sağlanabilmesidir. Bu yönüyle de en çok tercih edilen sosyal medya ağı olma nedenini ortaya koyabilmektedir. Son dönemlerde bilgisayarları üzerinden Facebook hesabına giriş gerçekleştirmesi sağlayan kullanıcılar profil alanına geldiklerinde burada gözden geçireceğin içerikler var bilgisini görmektedir. Aslında bu bilgilendirme sayesinde giriş yaptığınızda zaman tünelinde ya da hesapta yaptığınız tüm işlemleri geçmişten günümüze varana kadar görebilmektesiniz. Fotoğraf onayı ya da zaman tüneli onaylarının olduğu ekrana yönlendirme yapılsa da aşağıda verilerden tüm bağlantılara ulaşım sağlanabilmektedir.

Facebook gözden geçireceğin içerikler var

Facebook gözden geçirecekler, facebook profilimde gözden geçirecek içeriklerin olduğunu söylüyor, facebook zaman tüneli onayları, facebook fotoğraf onaylarının olduğunu nereden görebilirim, facebook hesabımda gözden geçireceğim içerikleri nasıl kontrol edebilirim. Genelde bu bilgilendirme sizler telefonlardan giriş yaptığınız da karşınıza çıkmamaktadır. Ama bilgisayarınızdan giriş sağladığınız da profil ekranının sol tarafta en üst kısımda yer almaktadır.

Facebook zaman tüneli onayları

Bilgisayarınızdan facebook uygulamasına girişimizi gerçekleştirdikten sonra kendi profilinizin olduğu ekrana geliyorsunuz. Sayfa açıldığında gelen ekranın en üst bölümünde ‘’Gözden geçireceğin içerikler var’’ alanına tıkladığımızda sizden onay beklenen görsellerin olduğunu ekrana yönlendirileceksiniz.

Facebook gözden geçireceğin içerikler var, facebook gözden geçirilecekler, gözden geçireceğin içerikler, facebook gözden geçireceğin içerikler bende yok, facebook zaman tüneli onayı, facebook gözden geçirilecekler görünmüyor

‘’Zaman tüneli onayı’’ bölümünün altında akışta beklenen ve sizin için önerilenleri görebilirsiniz. Sol menüde de başkaları tarafından paylaşılmış olan fotoğraflarda sizde olduğunuz için bu onayları görebilirsiniz. Haricinde hesap içerisinde yapılmış olan tüm görsellerin içeriklerine ulaşmanız mümkündür.

Kısaca gözden geçireceğin içerikler var denildiğinde bu alanın sizler için faydalı bir yer olduğunu söyleyebiliriz. Hatta buna bağlı zaman tünelinizde gizlenen görsellerle birlikte içeriklerinize ulaşımı yapabiliyorsunuz. Sizde böyle bir alan görünmüyorsa hesabınızda onay bekleyen bir fotoğraf bilgilendirmesi olmamasından kaynaklıdır.

TAVSİYE YAZI: Facebook etiketi kaldırma kaldıramıyorum

Facebook hesabınızda profil ekranınızda gördüğünüz gözden geçireceğiniz içerikler var yazısıyla ilgili gereken bilgilendirmeyi vermeye çalıştık. Takıldığınız yerler olursa bize bunu yorumdan iletmeniz yeterlidir.

Facebook gözden geçireceğin içerikler var, facebook gözden geçirilecekler, gözden geçireceğin içerikler, facebook gözden geçireceğin içerikler bende yok, facebook zaman tüneli onayı, facebook gözden geçirilecekler görünmüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here