Facebook görsel hikaye anlatıcısı nedir. Son zamanlarda bazı hesapların yanında bu bilgilerin gelmesinden ötürü ne anlama geldiğini yazımızda ele alacağız.

Facebook uygulaması içerisinde gün geçtikçe yeni bir sayfa ve grup oluşturulmaktadır. Açılan grup ve sayfalara üyeler eklenerek bu üyelere de paylaşım imkanı verilmektedir. Kimi grup ve sayfa yöneticileri hesaplarında paylaşım yapan kullanıcıları ise yardımcısı yapmaktadır. Özellikle ikili etkileşim ve beğeni ile yorumun çok fazla olduğu bu alanlarda sosyalleşmede artmış durumdadır. Facebook yetkilileri de bunun farkında olduğu için sürekli bu alanlarda paylaşım yapan kişiler için farklı bir yenilik getirmektedir. Daha öncesinde takip ettiğiniz bir sayfa da sıkı hayran yazısını gördüğünüzde bu yazının ne anlam ifade ettiğiniz sizler için hazırlamıştık. Şimdi görsel hikaye anlatıcısı ne şekilde veriliyor. Bunu grup yetkilisi mi yoksa sayfanın kendisi mi veriyor bu ve benzeri tüm bilgileri yazı içerisinde anlatımını sağlayarak sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

Facebook görsel hikaye anlatıcısı nedir

Facebook görsel hikaye anlatıcısı ne işe yarar, görsel hikaye anlatıcısı, facebook görsel hikaye anlatıcısı ne demek, facebook görsel hikaye anlatıcısı nasıl alınır, facebook görsel hikaye anlatıcısı kim veriyor. Şeklinde ilettiğiniz bu sorunların askıda kalmaması adına gereken incelemelerimizi yapmış bulunuyoruz. Görsel hikaye anlatıcısı bir grup yetkilisi ya da sayfa yetkilisi tarafından birine özel olarak verilmiş bir unvan değildir. Bunu bildikten sonra geri kalan işlem detaylarına ise beraber yazı içerisinde bakacağız.

Görsel hikaye anlatıcısı

Açılan sayfa ya da gruplarda sürekli olarak görsel paylaşımlar yapmanız halinde belli bir zaman sonra facebook size bu unvanı otomatik olarak verecektir. Yani yöneticilere bana neden bu unvanı vermedim diye küsüp darılmanıza gerek yok.

Facebook görsel hikaye anlatıcısı nedir, görsel hikaye anlatıcısı, facebook görsel hikaye anlatıcısı nasıl alınır, facebook görsel hikaye anlatıcısı ne işe yarar, facebook görsel hikaye anlatıcısı nerede, facebook görsel hikaye anlatıcısı

Facebook bu alanlarda sürekli güncellemelere gitmektedir. İnsanların beğenisini alacak video ve resim paylaşımlarının gruplarda ve sayfalarda sürekli yayınlanması halinde bu unvan otomatik olarak Facebook tarafından gelmektedir. Facebook’un böyle bir güncelleme getirmesinde ki etken ise daha fazla paylaşım yaptırtarak sosyalleşmeyi daha geniş hale getirmektir.

İnsanların birbirleriyle iletişimi sağlanan bu paylaşımlara atılan yorumlarla birlikte daha fazla olmaktadır. Yani ne kadar fazla paylaşım sağlanırsa o kadar iletişimde artış olacağını söyleyebiliriz. Tabi bu şekilde sıkı hayran, görsel hikaye anlatıcısı unvanlarıyla birlikte de geri planda destekleme yoluna gidilmektedir.

Facebook görsel hikaye anlatıcısı nedir sorusunun yanıtını sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Yani verilen unvan biri tarafından özel olarak tahsil edilmediği için bol paylaşım yapmanız yeterlidir.

Önceki İçerikiphone galeri resimlerini toplu silme
Sonraki İçerikWindows 10 tarifeli bağlantıları kapatma
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here