Paylaş

Facebook gönderiyi whatsapp’tan gönderme. Haber kaynağı kısmında yapılan bir paylaşımı whatsapp’tan göndermek için gereken ayarlardan bahsedeceğiz.

Facebook eskiden genç kesime daha çok hitap ederken artık hem genç ve hem de orta kesime de hitap etmeyi başarmaktadır. Yaş ortalaması genişledikçe de uygulama daha kolay hale getirilmektedir. Özellikle 2019 yılına girdiğimiz bu dönemde gelen yeniliklerde bunu görmemize imkan sunmaktadır. Facebook haber kaynağında ya da arkadaşınızın yapmış olduğu bir paylaşımını beğenmeniz halinde onu arkadaşınıza yollamak ya da göstermek istersiniz. Ya da kendi hesabınızda doğrudan paylaşmak istersiniz. Normalde kendi hesabınızda paylaşım çoktan beri bulunuyordu. Yani genel olarak da zaten bu yöntem tercih edilmektedir. Ama siz yapılan bir paylaşımı whatsapp üzerinden farklı bir kişiye göndermek istiyorsanız bununda nedenine dair işlemleri gözden geçireceğiz. Nedenine hep beraber baktıktan sonra sizlerde artık yapılan bir paylaşımı arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Facebook gönderiyi whatsapp’tan gönderme

Facebook paylaşımı whatsapp’te arkadaşınıza gönderme, facebook paylaşımı whatsapp’tan başka birine yollama, whatsapp gönderiyi whatsapp üzerinden nasıl yollayabilirim, facebook gönderisini whatsapp yolu ile nasıl paylaşabilirim. Facebook ile whatsapp artık hemen hemen herkesin kullandığı iki uygulamadan birisidir. Twitter, instagram ve buna benzer uygulamalarda ağırlıklı kullanıyor olsalar bile genel olarak bu iki platform daha fazla tercih ediliyor diyebiliriz.

Facebook paylaşımı whatsapp’tan yollama

Facebook haber kaynağında gezinti yaptığınız sırada ya da arkadaşınızın profilinde görmüş olduğunuz bir paylaşımı whatsapp’tan göndermek için aşağıdaki işlemleri sağlayabilirsiniz.

Facebook gönderiyi whatsapp'tan gönderme, Facebook gönderiyi whatsapptan atma, facebook gönderiyi whatsapptan yollama, facebook paylaşımı whatsapptan atma, facebook paylaşım whatsapptan yollanmıyor
  • İlk olarak hesaba girdikten sonra o paylaşımı bulmaya çalışmalısınız.
  • Paylaşımı bulduktan sonra sağ alt tarafta yer alan Paylaş butonuna tıklamanız halinde karşınıza genel ekranın alt alanında Diğer seçenekler yazısı göreceksiniz.
  • Önünüze çıkmış olan sayfada whatsapp simgesini görmeniz gerekiyor.
  • Whatsapp simgesini gördüğünüzde onun üzerine tıklamanız halinde rehber alanına geliyoruz.
  • Rehberde hangi arkadaşınıza gönderim yapacaksanız o kişiyi bulup ona gönderimi sağlayabilirsiniz.
Facebook gönderiyi whatsapp'tan gönderme, Facebook gönderiyi whatsapptan atma, facebook gönderiyi whatsapptan yollama, facebook paylaşımı whatsapptan atma, facebook paylaşım whatsapptan yollanmıyor

Gönderim sırasında hata olması durumunda bunun nedeninin bağlantıyla alakalı olduğunu bilmeniz gerekiyor. İnternet bağlantınızı gözden geçirerek aynı işlemi tekrar yapmayı denediğiniz de sorun olmadığını göreceksiniz. Facebook veya whatsapp ile ilgili farklı bir hata yaşarsanız bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here