Paylaş

Facebook gönderiyi sayfada paylaşma. Yapılan bir paylaşımı kendi sayfanızda ya da başka bir sayfada paylaşmak adına gereken aşamaları sizlere sunacağız.

Sosyal medya hesaplarımızda paylaşımlar artık eskiye oranla daha fazla şekilde yapılmaktadır. Akıllı telefonların çoğalmasıyla birlikte günlük hayatta çektiğimiz yerlerin fotoğraf ve videoları da genişlemektedir. Artık haber kanalları dahi çekilen orijinal videoların gönderilmesini istemektedir. Asıl orijinal videoların hepsi bizlerin çekimiyle ortaya çıktığını unutmamız gerekiyor. Daha öncesinde bir yerde paylaşılmamış gönderiyi ilk paylaşan yer daha fazla ilgili odağı olmaktadır. Facebook ise diğer sosyal medya uygulamalarından farklı olarak genel anlamda daha fazla paylaşım yapılan ağlarından birisidir. Uzun videoların daha rahat şekilde paylaşıldığı ve bu bağlamda sayfalarla birlikte gruplarında açıldığı bir platform haline gelmiştir. Milyonlarca takipçisi olan sayfaların olduğunu gören kullanıcılarda haliyle kendilerinin iş yeriyle alakalı ya da işletmesiyle ilgili sayfalar açmaktadır. Bir gönderiyi kendi sayfanız da ya da farklı sayfada nasıl paylaşacağımıza ise birlikte göz gezdireceğiz.

Facebook gönderiyi sayfada paylaşma

Facebook paylaşımı sayfada yayınlama, facebook haber kaynağındaki gönderiyi sayfada paylaşma, facebook gönderiyi sayfada nasıl yayınlayabilirim, facebook gönderiyi sayfada paylaşmanın bir yolu var mı? Gezinti yaptığımız sırada haber kaynağında gördüğünüz ve çok hoşunuza giden bir paylaşımı kolay bir şekilde sayfanızda veya üye olduğunuz bir sayfada paylaşmak için gerekenleri haberimizde bulabilirsiniz.

Facebook paylaşımı sayfada yayınlama

Facebook kendisini sürekli iyileştirmeye gitmektedir. Yani iyileştirmeden kastımız ise daha kolay hale getirmektedir. Arkadaşımızın yapmış olduğu bir paylaşımı sayfada yayınlamak için gereken ayarlardan birisi gönderinin sağ alt kısmında bulunan Paylaş butonuna tıklamak olacaktır.

Facebook gönderiyi sayfada paylaşma, facebook gönderiyi sayfada yayınlama, facebook paylaşımı sayfada paylaşma, facebook beğenilen gönderiyi sayfada yayınlama, facebook gönderiyi sayfada nasıl paylaşırım
  • Paylaş ikonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan ekranda Bir sayfada paylaş butonuna tıklamanızla beraber karşınıza sayfalar gelecektir.
  • Hangi sayfayı daha sık ziyaret ediyorsanız ya da o gönderinin oradan paylaşılmasını istiyorsanız orayı tercih etmeniz yeterlidir.
  • Yapacağınız işlem ayarlarıyla birlikte sorunsuz şekilde yayınlamanın devreye girmiş olması gerekiyor.
  • Olur da bu aşama da sorunla karşılaşırsanız aldığınız hatayı detaylı şekilde yorumdan bildirmeniz de yarar bulunmaktadır.
Facebook gönderiyi sayfada paylaşma, facebook gönderiyi sayfada yayınlama, facebook paylaşımı sayfada paylaşma, facebook beğenilen gönderiyi sayfada yayınlama, facebook gönderiyi sayfada nasıl paylaşırım

Facebook gönderiyi sayfada paylaşma yöntemiyle alakalı gereken işlem aşamalarından kısaca bahsetmiş bulunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here